"ТРАЖИМ ПОШТОВАЊЕ!" Зверев прекинуо меч, па беснео у стилу чувеног Васе С. Тајчића

Немачки тенисер поражен је у четвртфиналу турнира у Буенос Ајресу од Аргентинца Франсиска Серундола резултатом 2:1 (3:6, 6:3, 6:2), а меч је обележио испад другог тенисера света.

ТРАЖИМ ПОШТОВАЊЕ! Зверев прекинуо меч, па беснео у стилу чувеног Васе С. Тајчића

Foto: Profimedia

Немачки тенисер Александер Зверев прекинуо је меч против Франциска Серундола, јер је био бесан због понашања публике на турниру у Буенос Ајресу.

Медији пишу да је Зверев, иначе други рекет света, тражио поштовање од гледалаца који су здушно били уз свог тенисера и, чини се, мало претерали у томе.

На почетку трећег сета, светски број 28 је направио рани брејк и повео са 3:1. Немац је у петом гему имао 30:0, пре него што је изгубио наредна три поена и морао да брани нови брејк.

Тада се финалиста Аустралијан опена окренуо се публици и рекао: 

- Ово је тениски меч. Поштујте играче!

Ова ситуација подсетила је на сцену из серије Позориште у кући, када је Васа. С. Тајчић(кога је сјајно играо Драгутин Добричанин) био револтиран мислећи да га је Рођа Петровић (Властимир Ђуза Стојиљковић, прим. аут.) назвао "гутачем ватре", те дошао да се обрачуна са њим уз повик "Тражим задовољење!"

Делује да је и Немац тражио задовољење од врло страствене аргентинске публике, али је њима ипак био пречи њихов љубимац Серундоло.

Подсетимо, Зверев се више пута нашао у сличној ситуацији када је губио мечеве и делује да некдашњи олимпијски шампион не може да сакрије емоције када губи.

Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

РАТ ЗА ФИНАЛЕ: Енглеска против Аргентине у новом поглављу једног од највећих ривалстава светског фудбала!

РАТ ЗА ФИНАЛЕ: Енглеска против Аргентине у новом поглављу једног од највећих ривалстава светског фудбала!

Једно од највећих ривалстава у историји светског фудбала добија ново поглавље. Енглеска и Аргентина састају се у полуфиналу Светског првенства 2026, а победник спектакла у Атланти избориће велико финале где га чека Шпанија.

15. 07. 2026. у 07:30

Коментари (0)

СВЕТСКИ ДАН ВЕШТИНА МЛАДИХ:  Указивање на значај оспособљавања младих за запошљавање, достојанствен рад и предузетништво