МОЋНИ КАРЛОС АЛКАРАЗ: Шпанац победио земљака за полуфинале Ротердама

Часлав Вуковић

07. 02. 2025. у 22:43

ШПАНСКИ тенисер Карлос Алкараз разбио је земљака Педра Мартинеза са 6:2, 6:1 и пласирао се у полуфинале турнира у Ротердаму.

МОЋНИ КАРЛОС АЛКАРАЗ: Шпанац победио земљака за полуфинале Ротердама

ФОТО: Танјуг/АП

Овај меч био је једносмерна улица, пошто је трећи играч света доминирао од првог поена. Осим резултата најбољи показатељ колико је био доминантан покзује податак да је забележио 29 винера.

Момак из Мурсије је меч почео брејком, потом је у петом гему други пут одузео сервис 44. на АТП листи, па је први сет био завршен за 36 минута.

Алкараз је у другом био још моћнији. Направио је три брејка. Ривалу у целом мечу није дозволио ниједну брејк прилику. Овај дуел трајао је 72 минута.

Шпанац ће у 32. полуфиналу у каријери играти против победника меча Андреј Рубљов (Русија) - Хуберт Хуркач (Пољска).

Бонус видео: Новак Ђоковић - Пет тајни због којих је најбољи на свету

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДА ЛИ СЕ ФУДБАЛСКА БАЈКА НАСТАВЉА? Бодеу ће бити веома тешко да одбрани два гола предност на Ђузепе Меаци

ДА ЛИ СЕ ФУДБАЛСКА БАЈКА НАСТАВЉА? Бодеу ће бити веома тешко да одбрани два гола предност на "Ђузепе Меаци"

ПОСЛЕ пораза од 3:1 у Норвешкој, Интер мора да крене у потпуни јуриш када у реваншу плеј-офа Лиге шампиона дочекао Боде глимт пред пуним трибинама чувене "Ђузепе Меаце" (21.00).

24. 02. 2026. у 07:00

НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА: Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.

24. 02. 2026. у 09:43

Коментари (0)

СВЕ ВЕЋИ ХАОС СА НАРКО-КАРТЕЛОМ ПРЕД МУНДИЈАЛ: ФИФА одузима Мексику ово домаћинство?!