ОВО СЕ НЕ ПАМТИ! Србија не може да гледа Новака Ђоковића, осим ако...
Новак Ђоковић и Јаник Синер полуфинални меч егзибиционог турнира Слем шест краљева у Ријаду одиграће у четвртак, од 18.30, али ТВ пренос спектакла није обезбеђен у Србији, што се не дешава тако често.
ФОТО: Танјуг/АП
Ипак, постоји шанса да би навијачи у Србији могли да гледају окршај Ђоковића и Синера од 18.30. Барем уколико организатори одлуче да наставе са трендом који су поставили у среду.
Мечеви Синера и Данила Медведева (6:0, 6:3), те Карлоса Алкараза и Холгера Рунеа (6:4, 6:2) били су преношени, пазите сад, на Твитеру или X.
Уживо пренос на овој мрежи је у среду трајао дуже од четири сата. Остаје питање да ли ће иста идеја бити и за полуфинала.
Друга опција је да се прати пренос на платформи „ДАЗН“, а све ће бити познато у току дана. Наиме, платформа ДАЗН обезбедила је директан пренос овог меча, а како се наводи, потребно је само да се пријавите на њихов налог. Више информација можете пронаћи ОВДЕ.
Иначе, у другом полуфиналном мечу састаће се Карлос Алкараз и Рафаел Надал, а победнику овог турнира припашће награда од чак 6.000.000 долара. Подсетимо, само за долазак, сваки од тенисера добио је по 1.500.000 долара.
БОНУС ВИДЕО ОВАЦИЈЕ ПУБЛИКЕ: Тенисери Србије спремни за меч Дејвис купа
Препоручујемо
САКРАМЕНТО "ЛЕЖИ" НИКОЛИ ЈОКИЋУ: Најбољи играч данашњице обожава да игра против Кингса
НОВО доминантно издање најбољег кошаркаша данашњице очекујемо на вечерашњем мечу Сакрамента и Денвера који се састају у "Голден 1 центру" четири сата после поноћи.
11. 12. 2025. у 13:30
АУСТРИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Ево шта су "делије" управо урадиле у Грацу (ФОТО/ВИДЕО)
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч "делије" су изненадиле локалну јавност.
11. 12. 2025. у 17:18 >> 17:40
КРАХ - ИБРАХИМОВИЋ ОСТАЈЕ БЕЗ НОВЦА: Уложио милионе у нови бизнис - све пропало
ЗЛАТАН Ибрахимовић је започео бизнис који не иде онако како је планирано.
11. 12. 2025. у 11:24
Коментари (0)