ЈОШ ЈЕДНО ВЕЛИКО ИМЕ ДОЛАЗИ У СРБИЈУ: У Београду ће играти и гренд слем шампион

Часлав Вуковић

06. 10. 2024. у 17:03

ЈОШ једно велико име светског тениса долази у Београд на турнир из серије 250 који ће се одржати од 2. до 9. новембра

ЈОШ ЈЕДНО ВЕЛИКО ИМЕ ДОЛАЗИ У СРБИЈУ: У Београду ће играти и гренд слем шампион

ФОТО: АП

У питању је искусни Стан Вавринка који је у богатој каријери освојио 16 титула, од којих су три гренд слем трофеја (Аустралијан опен, Ролан Гарос, Ју-Ес опен), објавили су организатори турнира.

Иако има 39 година и заузима 236. место на АТП и даље се надмеће са најбољим играчима планете.

Он је друго звнучно тениско име које ће појавити не "Београд опену". Раније данас потврђено је да ће у престоницу Србије доћи и Френсис Тијафо.

Турнир у главном граду наше земље играће се у "Београдској арени".

БОНУС ВИДЕО: "НОВАКОМАНИЈА": Навијачи похрлили да се сликају са Новаком Ђоковићем

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАГАРАНТОВАНИ ГОЛОВИ? Спектакл на Сент Џејмсис парку би требао да обилује великим бројем погодака

ЗАГАРАНТОВАНИ ГОЛОВИ? Спектакл на "Сент Џејмсис парку" би требао да обилује великим бројем погодака

"СЕНТ Џејмсис парк" ће у уторак поново бити домаћин европског спектакла, пошто Њукасл дочекује Барселону (21.00) у првом мечу осмине финала Лиге шампиона. Биће то други дуел ова два клуба на истом стадиону у последњих шест месеци, али је овај далеко битнији од првог који је припао Каталонцима резултатом 2:1.

10. 03. 2026. у 07:10

НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана

НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана

РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.

07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05

Коментари (0)

МАЊА ПОТРОШЊА, ВЕЋА СТАБИЛНОСТ: Енергетска ефикасност у служби јавног здравља