"НИ САЊАО НИСАМ!" Ник Кирјос открио све о односу са Новаком Ђоковићем
Ник Кирјос је прошао пут од највећег "мрзитеља" до највећег обожаваоца Новака Ђоковића.
ТАНЈУГ/АП
Аустралијанац је био гост у подкасту "Tennis Insider Club", где је признао да ни у најлуђим сновима није могао да замисли да ће бити близак са Србином.
- Да, то је лудо. Никада нисам помислио да ћу бити заиста добар пријатељ са Новаком Ђоковићем, и то није само на терену. Размењујемо поруке, шаљемо смешне меме и све те ствари на Инстаграму - искрен је био Кирјос.
Присетио се и чувеног финала Вимблдона које је играо управо против Новака.
- Чињеница да сам играо финале гренд слема са Новаком на Вимблдону је лудо, јер смо ми толико различити, а сада смо као пријатељи и то је невероватно. Имам прилику да се ударам с њим и да му помогнем, то је прилично кул.
Подсећања ради, дуго година Новак је константно био на удару контроверзног Ника, који је користио сваку прилику да га јавно нападне.
Међутим, све се променило 2022. године када је Новаку забрањен улазак у Аустралију и учешће на Аустралијан опену. Управо је Кирјос био тај који је најгласније подржао Ђоковића, па се њихов однос након кошмара у Мелбурну потпуно променио.
Бонус видео: Породица променила "Оче наш" због КК Партизан
Препоручујемо
ШТА ЋЕ РЕЋИ ЂОКОВИЋ? Синер после освајања Ју-Ес опена причао о "ери велике двојке"
10. 09. 2024. у 18:09
КЛЕО СЕ У ЂОКОВИЋА, ПА МУ ОКРЕНУО ЛЕЂА: Легенда тениса прогласила крај Новакове ере
10. 09. 2024. у 20:54
"ЂОКОВИЋ НЕ МОЖЕ ДА ГА ПОБЕДИ" Срамни удари на српског тенисера из Италије
10. 09. 2024. у 18:32
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КОЛУМБИЈА И ПОРТУГАЛ "РАЗОЧАРАЛИ": Јужноамериканци завршили први у групи, Роналдо и екипа иду на Хрвате!
Фудбалери Португала и Колумбије ремизирали су 0:0 у оквиру 3. кола групне фазе.
28. 06. 2026. у 03:30 >> 01:26
"СТРАШАН" МЕЧ АУСТРИЈЕ И АЛЖИРА! Марко Арнаутовић стрелац, обе селекције обезбедиле оно што су желеле!
Фудбалери Аустрије и Алжира одиграли су меч 3. кола групне фазе и на крају утакмице семафор је показивао 3:3.
28. 06. 2026. у 05:59 >> 01:26
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)