"ОВО ЋЕ МЕ БАШ БОЛЕТИ": Тијафо разочаран после пораза у полуфиналу Ју-Ес опена
Амерички тениски меч у полуфиналу Ју-Ес опена припао је Тејлору Фрицу, који је после велике драме, пет сетова и скоро три и по сата тениса савладао Френсиса Тијафоа, који верује да је упркос поразу био бољи ривал на терену.
FOTO: EPA-EFE/JUSTIN LANE
Тејлор Фриц је победио резултатом 3:2 по сетовима 4:6, 7:5, 4:6, 6:4, 6:1, иако је у два наврата имао по сет заостатка.
После пораза у полуфиналу, Тијафо је био потпуно скрхан.
- Веома ми је тешко. Баш баш ми је тешко. Ово ће ме баш болети. Мислим да сам вечерас био бољи играч. У четвртом сету, не знам, имао сам неке грчеве, као да ми се тело угасило. Мислим да је везано и за нерве. Нисам уопште био уморан - рекао је Френсис.
FOTO: EPA-EFE/JUSTIN LANE
Затим је овај меч упоредио са прошлогодишњим дуелом Новака Ђоковића и Карлоса Алкараса на Ролан Гаросу, када је после два брутална сета резултат био изједначен, а онда је у наредна два Ноле славио са по 6:1.
- Да, само сам се угасио, слично ономе са Алкарасом против Новака оне године у Француској. Делује ми као иста ствар. Нисам могао да се крећем.
БОНУС ВИДЕО ВЕСЕЛИ СЕ СРПСКИ РОДЕ: Новак Ђоковић је овако прославио злато на Олимпијским играма
Препоручујемо
"ОРЛОВИ" СТИГЛИ У КОПЕНХАГЕН: И пилот одушевљен издањем против Шпаније (ФОТО/ВИДЕО)
07. 09. 2024. у 13:40
БАРСЕЛОНА У ПРОБЛЕМУ: Флик не зна како да скрпи тим за тешко гостовање Бетису
КАРТУХА у Севиљи биће поприште дуела Бетиса и Барселоне у четвртак од 18.30 часова, у оквиру 15. кола Ла лиге.
06. 12. 2025. у 10:36
КАКАВ ШОК! Србија остала без четвртфинала Светског првенства! Наше рукометашице изгубиле од Црне Горе и то како!
Женска рукометна репрезентација Србије је на шокантан начин остала без пласмана у четвртфинале Светског првенства јер је у мечу у коме јој је и бод био довољан изгубила од Црне Горе - коначан резултат гласио је 17:33 (9:13) после заиста невероватних дешавања на паркету у Дортмунду, на коме је нарочито бриљирала Армел Кели Атинжре, голман Црногорки, која је остварила чак 18 одбрана, зауствивши нестварна 62% шутева који су ишли ка голу који је чувала.
06. 12. 2025. у 17:00 >> 17:01
ТРАМП УКРАО ШОУ НА ЖРЕБУ ЗА СП: Сцена која је обишла свет - Меланија није крила одушевљење (ВИДЕО)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп био је у центру пажње на извлачењу група за Светско фудбалско првенство 2026. године, где је извео свој познати YMCA плес и примио прву ФИФА-ину награду за мир.
06. 12. 2025. у 10:31
Коментари (0)