НОВАК ЂОКОВИЋ МЕДИТИРА УЗ ДРВО: После Ју-Ес опена показао шта ради, овај детаљ је посебно занимљив (ВИДЕО)

Јелена Симаиновић

07. 09. 2024. у 15:23

Најбољи српски тенисер, Новак Ђоковић није се прославио на Ју-Ес опену, али зато је узео кратак одмор.

НОВАК ЂОКОВИЋ МЕДИТИРА УЗ ДРВО: После Ју-Ес опена показао шта ради, овај детаљ је посебно занимљив (ВИДЕО)

ФОТО: Танјуг/АП

Новак Ђоковић је у Њујорку испао у трећем колу од Алексеја Попирина у четири сета и након тога је могао да се окрене другим изазовима.

Очекује се да заигра против Грчке у Дејвис купу у септембру, па да се опроба у Шангају и касније Паризу.

Главни циљ за ову годину је већ испунио, дуго чекано злато на Олимпијским играма је комплетирало колекцију трофеја, па српски играч може да се опорави.

На друштвеној мрежи "Тик Ток" Новак Ђоковић послао је кратку поруку.

- Остани миран након олује - написао је Новак уз краћи клип.

У турском седу, босих ногу уз дрво и затворених очију, Ђоковић се опушта, а у снимку је занимљив детаљ и цитат из познатог цртаног филма „Кунг Фу панда“.

БОНУС ВИДЕО ВЕСЕЛИ СЕ СРПСКИ РОДЕ: Новак Ђоковић је овако прославио злато на Олимпијским играма

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗВЕЗДА НА КОРАК ОД ЕВРОПСКОГ ПРОЛЕЋА: Малме без мотива, црвено-бели лове кључне бодове у Шведској

ЗВЕЗДА НА КОРАК ОД ЕВРОПСКОГ ПРОЛЕЋА: Малме без мотива, црвено-бели лове кључне бодове у Шведској

Црвена звезда гостује Малмеу у четвртак увече на стадиону "Еледа" (18.45) у оквиру седмог кола лигашке фазе Лиге Европе, у мечу који за домаћина нема резултатски значај, док би српски шампион победом практично осигурао пласман у нокаут фазу.

22. 01. 2026. у 07:00

Коментари (0)

ШАРМАНТАН ЈЕ И ЗГОДАН: Ивана Николић признала - Волела бих да се заглавим у лифту са Чедом Јовановићем