ЛАКО САВЛАДАЛА РУСКИЊУ: Џесика Пегула у финалу турнира у Торонту

Јелена Симаиновић

12. 08. 2024. у 09:50

Америчка тенисерка Џесика Пегула пласирала се у финале ВТА турнира у Торонту, пошто је у полуфиналу победила руску тенисерку Дијану Шнајдер с резултатом 2:0, по сетовима 6:4, 6:3.

ЛАКО САВЛАДАЛА РУСКИЊУ: Џесика Пегула у финалу турнира у Торонту

FOTO: Frank Gunn/The Canadian Press via AP

Меч је трајао један сат и 24 минута. Пегула је шеста тенисерка света, док се Шнајдер налази на 24. месту ВТА листе.

Џесика Пегула ће у финалу играти против сународнице Аманде Анисимове, која је савладала Ему Наваро с резултатом 2:1, по сетовима 6:3, 2:6, 6:2.

FOTO: Frank Gunn/The Canadian Press via AP

ВТА турнир у Торонту се игра за наградни фонд од 3.211.715 долара.

БОНУС ВИДЕО ВЕСЕЛИ СЕ, СРПСКИ РОДЕ: Новак Ђоковић је овако прославио злато на Олимпијским играма

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НЕПРИЈАТАН ГОСТ НА ОЛД ТРАФОРДУ: Јунајтед јури Лигу шампиона, трешњице трећи узастопни тријумф на Театру снова

НЕПРИЈАТАН ГОСТ НА ОЛД ТРАФОРДУ: Јунајтед јури Лигу шампиона, "трешњице" трећи узастопни тријумф на Театру снова

МАНЧЕСТЕР јунајтед ће и другог понедељка заредом спустити завесу на коло Премијер лиге, када на „Олд трафорду“ угости Борнмут (21.00) у мечу који може много да каже о стварном домету тима Рубена Аморима.

15. 12. 2025. у 09:00

ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији

ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији

ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.

14. 12. 2025. у 19:24

Коментари (0)

ШОК: Аргентину избацују са Светског првенства, Меси остаје без Мундијала?! Велики скандал потреса земљу!