СПОРТСКИ ПОТЕЗ СИНЕРА: Овако је Италијан реаговао кад је сазнао да се Ђоковић повукао са Ролан Гароса

Часлав Вуковић

04. 06. 2024. у 17:52

ЈАНИК Синер победио је Григора Димитрова у четвртфиналу Ролан Гароса и постао је нови број један у тенису. Ипак, ка томе га је погурало то што је Новак Ђоковић био принуђен да се повуче са другог гренд слема.

СПОРТСКИ ПОТЕЗ СИНЕРА: Овако је Италијан реаговао кад је сазнао да се Ђоковић повукао са Ролан Гароса

ФОТО: Танјуг/АП

Италијан се након тријумфа над Бугарином огласио и истакао да му је драго што је постао први играч из своје земље који је постао најбољи на свету у "белом спорту", али додао је да му је јако жао што се српски ас повредио.

- Сан сваког играча је да постане број један. Видео сам да се Новак повукао. Сви смо разочарани због тога и желимо му брз опоравак. Трудио сам се да не мислим о томе, јер ово је турнир на коме сам имао доста проблема последње две године. Срећан сам што сам у полуфиналу. Хвала мом тиму без ког ово не би било могуће. Специјалан тренутак за мене, драго ми је што све ово могу да поделим са вама. Видећемо шта ћу моћи да урадим у петак - рекао је Синер.

Подсетимо, Ђоковић је био принуђен да одустане од даљег учешћа на Ролан Гаросу због повреде колена.

БОНУС ВИДЕО: Новак Ђоковић - Пет тајни због којих је најбољи на свету

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом

ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом

У дербију 14. кола Серије А, италијански великани Наполи и Јувентус састаће се у недељу на стадиону Дијего Армандо Марадона.

07. 12. 2025. у 10:00

БРУКА: Црногорци славили испадање Србије као да су Хрвати (ВИДЕО)

БРУКА: Црногорци славили испадање Србије као да су Хрвати (ВИДЕО)

Женска рукометна репрезентација Србије је на шокантан начин остала без пласмана у четвртфинале Светског првенства јер је у мечу у коме јој је и бод био довољан декласирана од Црне Горе. Боља екипа заслужено иде даље, али уз не мали скандал.

07. 12. 2025. у 19:40

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (1)

МИШЉЕЊА СУ ОПРЕЧНА: Да ли заиста овај језик користи највише пословних људи?