"ПРЕ МЕЧА СЕ НИСАМ ОСЕЋАО ДОБРО": Беретини открио шта је био прави проблем на турниру у Мајамију

Јелена Симаиновић

24. 03. 2024. у 08:33

Италијански тенисер, Матео Беретини недавно се вратио на терен, али ствари не иду како би он желео.

ПРЕ МЕЧА СЕ НИСАМ ОСЕЋАО ДОБРО: Беретини открио шта је био прави проблем на турниру у Мајамију

FOTO: Tanjug/AP

Бивши финалиста Вимблдона појавио се и зааиграо финале на челенџеру у Финиксу. Меч је изгубио од Нуна Боржеса. 

АЛи, све хе то био повод да се вати мечевима. Па је заиграо и на Мастерсу у Мајамију, а противнику првом колу је био искусни Ендија Марија. И у том мечу је поражен.

Међутим, у једно моменту у другом сету, када је требало да сервира, Беретини се умало није срушио. Затражио је помоћ лекара који су му измерили притисак и дали дозволу да заврши сусрет.

Неколико дана касније Матео је открио у чему је био проблем.

- Пре меча нисам се осећао добро јер сам имао вирус. Ипак, желео сам да одиграм меч. Сада сам у реду. Хвала вам свима на подршци. Вратићу се у Европу и започети са процесом припрема за турнире на шљаци - поручио је Беретини.

БОНУС ВИДЕО ПОСЛЕ 7 ГОДИНА ПЕНЗИЈЕ Ана Ивановић се вратила тенису - Надалова сестра послала позив

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РОМА БИ ДА СЕ ВРАТИ МЕЂУ ТОП ЧЕТИРИ: Вучица иде на ноге традиционално повољном противнику

РОМА БИ ДА СЕ ВРАТИ МЕЂУ ТОП ЧЕТИРИ: "Вучица" иде на ноге традиционално повољном противнику

Након што су оверили пласман у осмину финала Лиге Европе, фудбалери Роме враћају фокус на Серију А и вечерас гостују Удинезеу, традиционално повољном ривалу за "вучицу" (20.45).

02. 02. 2026. у 08:00

ЗАПАД У ШОКУ! Цела Русија слави, ово је чекала од 2022!

ЗАПАД У ШОКУ! Цела Русија слави, ово је чекала од 2022!

Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је била на мети многобројних санкција. Добар део њих се односио и, још увек, односи се на спорт, али... ствари се мењају. И то више не полако.

02. 02. 2026. у 15:29

Коментари (0)

„ДЕЧИЈЕ ПОВРЕДЕ“ ЗА КРАЈ ГОДИНЕ У ТЕАТРУ ХУМАНОСТИ: Слобода Мићаловић и Вук Костић у представи која је спојила уметност и хуманост