ОВО САМО ОНИ МОГУ: Шоу Нолета и Циципаса, пролазници остали у чуду (ФОТО)
Српски тенисер, Новак Ђоковић на мастерсу у Индијан Велсу покушаће да дође до рекордне шесте титуле и тако обори рекорд Роџера Федерера који попут Новака, има пет трофеја.
Foto: Profimedia
Први меч на мастерсу у Индијан Велсу, Новак ће играти против Аустралијанца Александра Вукића.
Новак Ђоковић ће у суботу на недељу играти трећи меч, време које је предвиђено за почетак не пре 23 часова по средњеевропском времену.
Програм почиње у 20 часова, на терен ће најпре изаћи Коко Гоф и Клара Бурел, а недуго након њих своје снаге ће одмерити Тејлор Фриц и Алехандро Табиљо.
Новак ових дана има нешто више слободног времена, које користи да се што боље одмори, али и забави пре него крену обавезе на тениском терену.
Одлично се забавља са играчима, овај пута дружио се Стефаносом Циципасом. Њих двојица су однели шоу на улици, пошто је Ноле свог колегу провозао у колицима за продавницу.
Бонус видео Маријана Вељовић добила признање након финала Дејвис купа у Малаги
Препоручујемо
КАКВА УТАКМИЦА У МИЛАНУ: Миротић и Нејпир срушили одлични Партизан
08. 03. 2024. у 22:22 >> 22:34
КО ЈЕ НАРЕДНИ РИВАЛ НОВАКА ЂОКОВИЋА? Несуђени фудбалер, и фудбалски менаџер, овако је постао тенисер
08. 03. 2024. у 16:59 >> 17:00
ИНТЕР БЕЖИ, А ОНИ СЕ БОРЕ: Наполи и Милан јуре заостатак за водећим "нероазурима"
САМО бод раздваја Наполи и Милан пред њихов обрачун овог понедељка на "Дијего Армандо Марадони". Оба тима још гаје наду за Скудето, али пораз би им готово сигурно затворио врата титуле, поготово након синоћег тријумфа Интера над Ромом.
06. 04. 2026. у 09:30
ИТАЛИЈА У ШОКУ! Изгубила милијарду евра због пораза од Босне и Херцеговине!
Оно што је до пре неколико година било незамисливо, сада је постало сурова реалност – фудбалска репрезентација Италије пропустиће и треће узастопно Светско првенство. Босна и Херцеговина се за то побринула, али и за још нешто. Финансијски ужасно по Италијане.
06. 04. 2026. у 19:01
ДОБИО ОДГОВОР: Шеф дипломатије БиХ бесан због Карлеуше
ПЕВАЧИЦУ Јелену Карлеушу узео је "на зуб" министар спољних послова Босне и Херцеговине, Елмедин Конаковић због медијског експонирања у држави.
04. 04. 2026. у 20:26
Коментари (0)