ХИТ СНИМАК НОВАКА ЂОКОВИЋА: Најбољи тенисер света легао на земљу како би се сликао са најсрећнијом животињом на свету (ВИДЕО)
НОВАК Ђоковић, светски број један, тренутно се налази у Аустралији где ће представљати Србију на Јунајтед купу, а слободно време је искористио како би посетио један резерват природе и да направи селфи са најсрећнијом животињом на свету.
FOTO: Tanjug/AP
Он се сликао са куоком, а она важи за најсрећнију животињу на планети и врста је торбара, па је можете видети у југозападној Аустралији.
Према ИУЦН Црвеној листи угрожених врста, изузетно је рањива, а њен блиски сусрет са Новаком Ђоковићем "запалио" је друштвене мреже и снимак српског тенисера који је легао на земљу како би направио селфи постао је виралан.
БОНУС ВИДЕО: МЕКИНРО ЗА НОВОСТИ: Смешно је што Новаку није било дозвољено да игра у Америци
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
"НЕ РАЗМИШЉАМ О ОСВАЈАЊУ ТУРНИРА": Рафаел Надал открио планове за нову сезону
29. 12. 2023. у 09:59
НИКАД ВИЂЕНО У ИСТОРИЈИ ТЕНИСА: Новак Ђоковић и прилика која се не сме пропустити
29. 12. 2023. у 09:18
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ФИНАЛЕ ПРЕ ФИНАЛА: Мбапе против Јамала у највећем блокбастеру Светског првенства до сада!
Један од највећих дербија светског фудбала добија ново поглавље. Француска и Шпанија одмериће снаге у полуфиналу Светског првенства 2026, а победник спектакла у Даласу (21.00) избориће велико финале, где га већ чека бољи из окршаја Аргентине и Енглеске.
14. 07. 2026. у 06:30
ТЕНИС СА ДРУГЕ ПЛАНЕТЕ! Вимблдон добио шампиона, финале у Лондону решено преокретом!
У финалу 139. Вимблдона, италијански тенисер Јаник Синер победио је Александера Зверева из Немачке резултатом 3:1 (6:7 (7:9), 7:6 (7:2), 6:3, 6:4).
12. 07. 2026. у 20:55
ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве
НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.
13. 07. 2026. у 12:47
Коментари (0)