ЏЕЛАТ И БИВШИ УЧИТЕЉ! Ево када "рањени" Новак Ђоковић игра меч који му се никако не свиђа

Марко Паунић
Марко Паунић

03. 11. 2023. у 08:46

МАЛО који активан играч може да се похвали да има позитиван скор са Новаком Ђоковићем, а један од њих је и наредни Србинов ривал у четвртфиналу мастерса у Паризу Холгер Руне.

ЏЕЛАТ И БИВШИ УЧИТЕЉ! Ево када рањени Новак Ђоковић игра меч који му се никако не свиђа

ФОТО: ЕПА

Данац је једном изгубио од Нолета, а добио га два пута, а један од два тријумфа је остварио управо прошле године у финалу мастерса у Паризу. Ђоковић спрема освету, али неће му бити лако с обзиром на то да није потпуно физички спреман, а његов џелат се полако враћа у форму после можемо рећи катастрофалних неколико месеци.

- Већ месецима није у најбољој форми, али од када је Борис стао уз њега – чини ми се да је пробио менталне баријере и да се враћа на претходни високи ниво. У смислу игре, Холгер је један од најбољих играча на турнеји на свим подлогама, што је доказао више пута - казао је освајач 24 гренд слем титуле.

Подсећања ради, занимљиво је да Данца тренира Борис Бекер, Новаков дугогодишњи тренер, тако да ће и са тог аспекта бити узбудљиво на данашњем мечу који почиње у 19.30 часова.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДРАМА ДОСТИЖЕ ВРХУНАЦ: Винисијус и Престијани у центру пажње пред реванш, Реал брани гол предности на Бернабеу

ДРАМА ДОСТИЖЕ ВРХУНАЦ: Винисијус и Престијани у центру пажње пред реванш, Реал брани гол предности на "Бернабеу"

МЕСТО у осмини финала Лиге шампиона биће решено у Мадриду, где Реал дочекује Бенфику после победе од 1:0 у Лисабону. Гол одлуке у првом мечу постигао је Винисијус, али резултат није био једина тема вечери – дуел је обележио инцидент и прекид због наводног расистичког испада Престијанија према Винисијус, што је додатно подигло тензију пред реванш.

25. 02. 2026. у 06:27

НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА: Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.

24. 02. 2026. у 09:43

Коментари (0)

ХИТНО МОРАШ ДА НАПУСТИШ УКРАЈИНУ Амерички председник упозорио Зеленског: Владимире, постоји претња