"ЈА САМ ДЕТЕ РАТА"! Новак Ђоковић послао моћну поруку Израелу и Палестини
ОПТУЖИВАЛИ су Новака Ђоковића да ћути и подржава рат између Израела и Хамаса, да је русофил и велича нападе на Украјину, а он је у ствари једна савршена особа која свима шаље љубав и мир.
Фото: Горан Чворовић
Тако је било после прве победе на мастерсу у Паризу над Томасом Мартином Ечеверијом. Новинаре је занимало Новаково мишљење о сукобима Израела и Палестине, а његов одговор је моћна порука зараћеним странама.
- Као дете рата, веома сам повређен због тога шта се догађа у свету. И догађа се већ неко време, не само у рату Израела и Палестине, већ и на Блиском истоку и широм света. Моје срце је уз цивиле који пате - рекао је Новак.
Ђоковић је изразио наду да ће сукоби бити што пре завршени.
- Надам се да ће све бити завршено веома брзо. Увек сам за мир и то је моја порука. Шаљем им љубав - рекао је он. За време тениског турнира у Паризу, рат на Блиском истоку букти већ месец дана и животе губи велики број цивила.
Препоручујемо
КРИЗА НА "СТАМФОРД БРИЏУ": Челси у озбиљним проблемима пред гостовање једне од најразигранијих екипа Премијер лиге
После болног пораза у Бергаму и серије скромних резултата у Премијер лиги, Челси се враћа на „Стамфорд бриџ“ са јасним циљем, прекинути лош низ и одржати корак са екипама из врха. Међутим, противник који долази у Лондон је тренутно један од најнепријатнијих у првенству, Евертон Дејвида Мојеса који на крилима четири победе у последњих пет кола долази у престоницу.
13. 12. 2025. у 07:30
АУСТРИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Ево шта су "делије" управо урадиле у Грацу (ФОТО/ВИДЕО)
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч "делије" су изненадиле локалну јавност.
11. 12. 2025. у 17:18 >> 17:40
КРАХ - ИБРАХИМОВИЋ ОСТАЈЕ БЕЗ НОВЦА: Уложио милионе у нови бизнис - све пропало
ЗЛАТАН Ибрахимовић је започео бизнис који не иде онако како је планирано.
11. 12. 2025. у 11:24
Коментари (1)