КРАЈ ЗА ЛАЈОВИЋА У ШАНГАЈУ: Елиминисао га 91. играч планете
Српски тенисер Душан Лајовић није успео да се пласира у осмину финала мастерса у Шангају, пошто је данас у трећем колу поражен од Мађара Фабијана Марошана 6:3, 6:3.
Фото: EPA-EFE/CAROLINE BLUMBERG
Меч је трајао 74 минута. Лајовић је 55. тенисер света, док је Марошан 91. на АТП листи.
Мађарски тенисер је повео 5:0 у првом сету, Лајовић је смањио на 5:3, али је Марошан на свој сервис стигао до 6:3.
Мађарски тенисер је направио брејк већ на старту другог сета. Лајовић је у осмом гему при вођству Марошана 4:3 имао две везане брејк лопте, али је Марошан успео да добије овај гем и поведе 5:3.
Мађарски тенисер је потом стигао до новог брејка и заслужене победе.
Марошан ће у осмини финала играти против Норвежанина Каспера Руда, који је савладао Американца Кристофера Јубанкса 6:4, 6:2.
Мастерс у Шангају игра се за наградни фонд од 8,8 милиона долара.
ВОНУС ВИДЕО: МЕКИНРО ЗА НОВОСТИ: Смешно је што Новаку није било дозвољено да игра у Америци
Препоручујемо
ПРОМЕНЕ У ДЕНВЕРУ: Јокић пада на друго место, неће више бити најплаћенији играч у тиму
08. 10. 2023. у 11:13
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
СПЕКТАКЛ У ДАЛАСУ: Холандија започиње аванутуру на Светском првенству против увек неугодних "самураја"
ПОСЛЕ дугог чекања, Холандија коначно започиње своју авантуру на Светском првенству 2026, а прва препрека у групи "Ф" биће увек неугодни Јапан (22.00). Дуел на "АТ&Т стадиону" у Арлингтону, Тексасу могао би одмах да покаже колико далеко обе селекције могу да догурају на овом турниру.
14. 06. 2026. у 08:00
ЊУЈОРК ЈЕ ШАМПИОН НБА ЛИГЕ! Никси након 53 године освојили титулу - Џејлен Брансон херој града
КОШАРКАШИ Њујорк Никса шампиони су НБА лиге после 53. године пошто су у финалу најјаче лиге света у петој утакмици славили против Сан Антонио Спарса са 9490.
14. 06. 2026. у 05:31
ШТА ЈЕ БРЕ ОВО? Мистериозна животиња снимљена у Мачви (ВИДЕО)
Кратак видео, за који се наводи да је настао из возила на подручју Мачве.
13. 06. 2026. у 20:49
Коментари (0)