УКУПНО 24 ГРЕНД СЛЕМ ТИТУЛЕ: Тенисерка се сликала са Ђоковићем и послала сјајну поруку (ФОТО)

НОВАК Ђоковић је стигао у Лондон са циљем да осми пут освоји Вимблдон. Са друге стране у женском делу жреба једна од фавориткиња је Арина Сабаленка.

УКУПНО 24 ГРЕНД СЛЕМ ТИТУЛЕ: Тенисерка се сликала са Ђоковићем и послала сјајну поруку (ФОТО)

ФОТО: АП/Танјуг

Недељу дана пре почетка турнира осванула је фотографија на којој се налазе најбољи тенисер и друга тенисерка планете.

Белорускиња је ту фотографију објавила на Инстаграму, уз један шаљив коментар.

- Двадесет и чеитири гренд слем титуле на једној фотографији... Погодите колико је мојих - написала је Сабаленка.

Подсетимо, Ђоковић је четири пута у низу освајао Вимблдон, док је 25-годишњакиња из Минска најбољи резултат у Лондону остварила 2021. године када је играча полуфинале.

Вимблдон се игра од 3. до 16. јула.

БОНУС ВИДЕО: ПАРИЗ ЈЕ ЊЕГОВ: Новак Ђоковић "прошетао" пехар Ролан Гароса Паризом

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ЗВЕЗДА ПОЧИЊЕ ЕВРОПСКУ МИСИЈУ: Ларн не сме представљати проблем црвено-белима ако мисле да се пласирају у ЛШ

ЗВЕЗДА ПОЧИЊЕ ЕВРОПСКУ МИСИЈУ: Ларн не сме представљати проблем "црвено-белима" ако мисле да се пласирају у ЛШ

Црвена звезда у уторак започиње нову европску сезону гостовањем Ларну у првој утакмици другог кола квалификација за Лигу шампиона. На стадиону "Инвер парк" северноирски шампион покушаће да настави свој историјски поход, али ће против себе имати далеко искуснијег ривала, који жели да већ у првом мечу направи велики корак ка наредној рунди (21.00).

21. 07. 2026. у 07:06 >> 07:06

Коментари (0)

ЈАВНО ПРИЗНАО: Дарко Лазић био заљубљен у ову колегиницу - Срамота ме, она је прелепа жена