ПРЕОКРЕТ: Ђоковић жели да врати терене од града Београда

В.Н

16. 06. 2023. у 16:36

СРЂАН Ђоковићм, отац најбољег тенисера света, Новака, жели да се пронађе заједнички језик са Градом Београдом око тениских терена на Дорћолу, пошто се клуб "Новак" званично угасио 1. јуна.

ПРЕОКРЕТ: Ђоковић жели да врати терене од града Београда

Фото: Н.Параушић

- Након изражене намере Новака Ђоковића и његове компаније да изађе из партнерства са градом у вези пословања и обављања активности тениског терена "Новак" на тениским теренима "Милан Гале Мушкатировић" обавештавам медије да сам у консултацији са својом породицом спреман да или лично или преко неке од компанија у нашем власништву наставимо сарадњу са градом у вези пословања и обављања активности тениског центра.У најкраћем току понудићемо граду неки од модалитета сарадње или јавног партнерства који би омогућио да овај тениски центар и надаље обавља делатност којој је намењен у корист тениског спорта Београда и Србије. Надамо се да ће градски челници у име будућности тениског спорта позитивно одговорити на ову нашу иницијативу - наводи се у саопштењу Срђана Ђоковића.

Подсетимо, 19. маја, Ђоковић је званично решио да врати терене Граду Београду.

БОНУС ВИДЕО: Новак Ђоковић "прошетао" пехар Ролан Гароса престоницом Француске

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗВЕЗДА МОЖЕ ДИРЕКТНО У ОСМИНУ ФИНАЛА ЛИГЕ ЕВРОПЕ: На њој је да победи Селту, а за остало ћемо видети...

ЗВЕЗДА МОЖЕ ДИРЕКТНО У ОСМИНУ ФИНАЛА ЛИГЕ ЕВРОПЕ: На њој је да победи Селту, а за остало ћемо видети...

Црвена звезда у четвртак увече дочекује Селту на "Стадиону Рајко Митић" (21.00) у једној од кључних утакмица лигашке фазе Лиге Европе, у тренутку када је борба за пласман у нокаут рунду изузетно згуснута. Српски шампион се налази на 11. месту са 13 освојених бодова, док су гости из Галиције три позиције ниже са само бодом мање.

29. 01. 2026. у 07:00

Коментари (1)

АУСТРАЛИЈАН ОПЕН 2026: Новак Ђоковић понижен као никада пре!