ОН ЈЕ НАШ ЗВЕЧАНАЦ, НАДАМО СЕ ЊЕГОВОЈ ПОБЕДИ: Ево како грађани Звечана који протестују 14. дан бодре Новака Ђоковића (ФОТО)
У ЗВЕЧАНУ је и данас мирно, а Срби су се као и протеклих дана окупили испред зграде општине да изразе свој протест због наметања градоначелника у општинама на северу и присуства припадника специјалних јединица тзв. Косовске полиције, а грађани седе на клупама испод сунцобрана, где пружају подршку најбољем тенисеру Новаку Ђоковићу.
Фото: Д.Зечевић
Фото: Д.Зечевић
- С обзиром да је Новак наш Звечанац и да смо поносни на њега радујемо се што је у финалу и надамо се његовој победи. А то што смо овде на оваквом месту и гледамо овакав меч, није то што смо желели, али се надамо да ће се ово разрешити и да ћемо славити победу и Новакову и нашу - овако пред почетак тениског меча Новака Ђоковића у Паризу за титулу Ролан Гароса каже Марија Оровић Јовановић из Звечана где мирним окупљањем данас четрнаести дан грађани протестују против насиља којем су изложени од приштинских институција.
Фото: Д.Зечевић
- Надамо се његовој победи јер смо подршка ми њему и он нама - каже Драгица Милидраговић док младић из Звечана који пристиже да са суграђанима гледа меч преко великог екрана каже да и Новак зна да има подршку из свог родног града.
Фото: Д.Зечевић
- Он је највећи и најбољи амбасадор наше земље Србије у свету и нас са Косова и Метохије-закључује - Миломир Илић.
Фото: Д.Зечевић
КО БИ СЕ ОВОМЕ НАДАО: Клуб који са клупе предводи џелат Србије и Црне Горе на прагу је уласка у другу фазу Лиге шампиона!
Карабаг, циљајући да прекине серију од пет утакмица без победе против холандских тимова у Европи, дочекује Ајакс на "Републичком стадиону Тофик Бахрамов" у оквиру шестог кола Лиге шампиона.
10. 12. 2025. у 07:40
ХРВАТСКА У ШОКУ: Ево шта су "гробари" из Београда урадили Бед блу бојсима, навијачима ФК Динамо Загреб! (ФОТО)
Док Хрватска још прича о тамошњем дербију, у коме су се састали Динамо Загреб и Хајдук Сплит, као нова тема тамошњој јавности наметнула се - вест из Србије.
09. 12. 2025. у 20:50
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (1)