ДОДИК НЕ КРИЈЕ ОДУШЕВЉЕЊЕ:Радујем се доласку Новака Ђоковића и тениских звезда у Бањалуку

Александар Илић
Александар Илић

08. 04. 2023. у 15:30

ПРЕДСЕДНИК Републике Српске Милорад Додик обишао је данас радове на изградњи тениских терена у Парку "Младен Стојановић" у Бањалуци, где ће се одржати турнир "Српска опен".

ДОДИК НЕ КРИЈЕ ОДУШЕВЉЕЊЕ:Радујем се доласку Новака Ђоковића и тениских звезда у Бањалуку

Фото: Танјуг

- Ово су посебни дани за Бањалуку и Републику Српску. Показаћемо целом региону да смо град спорта и да ћемо бити добри домаћини. Радујем се доласку Новака Ђоковића и свих тениских звезда, истакао је том приликом Додик, преноси РТРС.

У Бањалуци се од 16. до 23. априла одржава тениски турнир "Српска опен", из серије 250 АТП бодова, на којем ће наступити бројне тениске звезде, а предводиће их први рекет света Новак Ђоковић.

Осим Ђоковића, у Бањалуци ће играти руски тенисер Андреј Рубљов, Швајцарац Станислав Вавринка, Хрват Борна Ћорић, Французи Гаел Монфис и Ришар Гаске, Италијан Фабио Фоњини, српски тенисери Ласло Ђере, Филип Крајиновић, наводи РТРС.

БОНУС ВИДЕО: ОД ПРВЕ ДО ДЕСЕТЕ ТИТУЛЕ: Сва Новакова победничка финала Аустралијан опена

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СПЕКТАКЛ НА ЕМИРЕЈТСУ: Арсенал би да направи кључан корак у борби за титулу против препорођених црвених ђавола

СПЕКТАКЛ НА "ЕМИРЕЈТСУ": Арсенал би да направи кључан корак у борби за титулу против препорођених "црвених ђавола"

ДЕРБИ 23. кола Премијер лиге доноси велики окршај на "Емирејтсу" где Арсенал дочекује Манчестер јунајтед (17.30) у мечу који има потпуно различиту тежину за два клуба. Тобџије јуре титулу, док "црвени ђаволи" покушавају да ухвате прикључак у борби за Лигу шампиона.

25. 01. 2026. у 07:20

ХРВАТСКИ ХУЛИГАНИ НАПАЛИ СРБЕ - ДЕВЕТ ХРВАТА ЗАВРШИЛО У БОЛНИЦИ: Детаљи туче навијача у Тузли

ХРВАТСКИ ХУЛИГАНИ НАПАЛИ СРБЕ - ДЕВЕТ ХРВАТА ЗАВРШИЛО У БОЛНИЦИ: Детаљи туче навијача у Тузли

Малме и Црвена звезда састали су се у Лиги Европе, а потом је дошло до туче навијача у околини Тузле, у Босни и Херцеговини, када се део Звездиних присталица из Републике Српске авионом враћао из Шведске.

25. 01. 2026. у 14:30

ДЕВАЛВИРАЛА ЈЕ ЈУТАРЊИ Колега оштро о Јовани: Имам проблем што ради на националној телевизији

ДЕВАЛВИРАЛА ЈЕ ЈУТАРЊИ Колега оштро о Јовани: "Имам проблем што ради на националној телевизији"

ВОДИТЕЉ Огњен Несторовић без улепшавања и задршке проговорио је о свом односу са Јованом Јеремић, колегиницом која данас ради у медијској кући у којој је он некада градио своју новинарску и водитељску каријеру.

25. 01. 2026. у 20:42

Коментари (0)

СВИ СТЕ ФОЛИРАНТИ! Дара Бубамара напустила Звезде Гранда - реаговала Цеца Није фер, ни колегијално