ЂОКОВИЋ ЗАБРИНУО НАВИЈАЧЕ: Да ли је ово доказ да Новака нешто мучи? (ФОТО)
Новак Ђоковић, најбољи тенисер света, налази се у Монте Карлу већ неколико дана, где се спрема за почетак мастерса у поменутом граду од 8. до 16. април.
FOTO: Tanjug/AP
Србин вредно ради, али један детаљ посебно је забринуо навијаче. Ђоковић је током тренинга имао стезник на руци.
Новак је "спаринговао" са Александером Зверевим, а убрзо су сви приметили да на подлактици десне руке носи рукав.
Да ли је ово била мера предострожности или нешто више показаће време. Ипак, једно је сигурно, није лепо видети Нолета да га било шта мучи, с обзиром на то да је у позним тениским годинама.
Препоручујемо
"РАФА НА ЈЕДНОЈ НОЗИ, НОВАКУ 35 ГОДИНА": Тениска легенда о крају велике тројке
06. 04. 2023. у 09:43
''НАЈБОЉИ ИГРАЧ НА СВЕТУ ЈЕ УВЕК БРОЈ ЈЕДАН, А ТО ЈЕ ЂОКОВИЋ'' Муратоглу поново уз Србина
06. 04. 2023. у 08:57 >> 09:14
ГОРИ ИНТЕРНЕТ! Урнебесан оглас: Купите карте за Ђоковића и добијете на поклон голф 7...
05. 04. 2023. у 11:20
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
БРАЗИЛ НЕ СМЕ ДА ПОТЦЕНИ ЈАПАН! "Самураји" су већ показали да знају како се побеђује "селесао"
БРАЗИЛ и Јапан укрстиће копља у једном од најзанимљивијих мечева прве нокаут фазе Светског првенства. Дуел на стадиону "НРГ стадиону" у Хјустону доноси окршај победника групе "Ц" и другопласираног тима групе "Ф" (19.00), а победника у осмини финала чека бољи из обрачуна Норшвеке и Обале Слоноваче.
29. 06. 2026. у 07:00
"СТРАШАН" МЕЧ АУСТРИЈЕ И АЛЖИРА! Марко Арнаутовић стрелац, обе селекције обезбедиле оно што су желеле!
Фудбалери Аустрије и Алжира одиграли су меч 3. кола групне фазе и на крају утакмице семафор је показивао 3:3.
28. 06. 2026. у 05:59 >> 01:26
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)