ПОЗНАТИ ТЕНИСКИ ТРЕНЕР О НОВАКУ: Причао сам о Федереру, али то што Ђоковић ради никад нисам видео

Филип Милошевић

11. 02. 2023. у 09:51

Тениски стручњак Дарен Кејхил, тренутно тренер Јаника Синера, рекао је да је невероватно то што Ђоковић ради

ПОЗНАТИ ТЕНИСКИ ТРЕНЕР О НОВАКУ: Причао сам о Федереру, али то што Ђоковић ради никад нисам видео

Фото: EPA-EFE/NIC BOTHMA

Андреа Петковић немачка тенисерка пореклом са ових простора, описала је у једном интервјуу о Новаку Ђоковићу да је као вода, а сада се и Кејхил сложио са њом.

- Чуо сам како је Андреа Петковић описала Новака, да је он као вода. То је добар начин да се опише Новак. Проналази начин да прође кроз сваку пукотину, да разбије противничку игру, пронађе слабости. Његово кретање и професионализам су без премца - рекао је Кејхил.

Након тога се осврнуо на каријеру Роџера Федерера, али ипак професионализам Ђоковића и Надала каже да никад није видео до сад.

- Споменуо сам Федерера и шта је све радио пре 15 година у континуитету. Али Ђоковић и Надал су то подигли на потпуно нови ниво, посебно Новак. Никад нисам видео да се неко тако брине о свом телу и да је у тој мери професионалац - закључио је тренер Јаника Синера.

БОНУС ВИДЕО: НОВАКУ ЈЕ ЈОШ САМО ОВО ОСТАЛО: Са ових 5 ствари биће недостижан за све

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КЕРИК ЈЕ ПРЕПОРОДИО ЈУНАЈТЕД: Манчестер има прилику да се учврсти на четвртом месту, али карамеле се неће предати без борбе

КЕРИК ЈЕ ПРЕПОРОДИО ЈУНАЈТЕД: Манчестер има прилику да се учврсти на четвртом месту, али "карамеле" се неће предати без борбе

ВАЖАН понедељак у Премијер лиги доноси дуел на "Хил Дикинсон" стадиону где Евертон жели да по први пут после сезоне 2013/14 упише две победе над разизграним Манчестер јунајтедом у истом шампионату.

23. 02. 2026. у 08:00

ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку

ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку

ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.

22. 02. 2026. у 18:50

Коментари (0)

СРБИ У ЦЕНТРУ СКАНДАЛА СВЕТСКИХ РАЗМЕРА! Још Срба хитно избачено из тениса, урадили оно што никако нису смели!?