ТЕНИСЕРУ ИЗРЕЧЕНА БРУТАЛНА КАЗНА: Наместио 135 мечева, на тенис може да заборави
Мароканац Јоунес Рашиди ушао је у историју тениса. Али не на начин какав се слави или аплаудира.
Фото: Илустрација
У четвртак је Међународна јединица за интегритет тениса (ИТИА) објавила да је 36-годишњем бившем играчу доживотно забрањено да се бави тенисом, као и да присуствује било којем професионалном мечу, након што је проглашен кривим за 135 прекршаја намештања мечева, што је највећи број икада забележен.
Независни службеник за саслушање против корупције Јани Соблирије му је изрекла казну од 34.000 долара.
Најбољи пласман мароканског тенисера био је у дублу када је 2013. године заузимао 473. место, док је у синглу најбољи пласман такође имао 2013. године када се налазио на месту број 753.
ВОНУС ВИДЕО: Кад "гробари" и кошаркаши Партизана славе заједно усред Минхена
Препоручујемо
ОТКУД ШЕСТИЦА НА СВИМ ДРЕСОВИМА? Да ли сте знали за занимљив детаљ из НБА лиге? (ФОТО)
10. 02. 2023. у 07:54
ВЕЧНА ДЕБАТА НБА ЛИГЕ: Ко је најбољи играч (ГОАТ)? Леброн или Џордан
09. 02. 2023. у 13:33 >> 13:33
"ИМА ТУ НЕЧЕГА!" Ово је одушевило Марину Маљковић после победе Србије над Хрватском
10. 02. 2023. у 08:37
ЗАГАРАНТОВАНИ ГОЛОВИ? Спектакл на "Сент Џејмсис парку" би требао да обилује великим бројем погодака
"СЕНТ Џејмсис парк" ће у уторак поново бити домаћин европског спектакла, пошто Њукасл дочекује Барселону (21.00) у првом мечу осмине финала Лиге шампиона. Биће то други дуел ова два клуба на истом стадиону у последњих шест месеци, али је овај далеко битнији од првог који је припао Каталонцима резултатом 2:1.
10. 03. 2026. у 07:10
МЛАДИ СРБИН ЗАПРЕПАСТИО АМЕРИКУ! Биће сензација НБА драфта, шутира боље од свих Срба - и не, није син Пеђе Стојаковића (ВИДЕО)
Поздрав из земље кошарке. Тако волимо да се хвалимо када неко наш, или наши, ураде нешто кошаркашки сјајно. А нови српски кошаркашки бисер је ту. И опчинио је Америку.
11. 03. 2026. у 12:11
ТРАМП НИ НЕ ПОМИШЉА ДА УДАРИ НА ОВО ОСТРВО: Кад би се то десило Иран би пропао - бомбе одјекују по целој земљи, само тај део не дирају ФОТО
ВЕЋ више од недељу дана, из Техерана и остатка Ирана стижу драматичне слике уништених складишта горива и стубова црног дима који су настали услед израелско-америчког бомбардовања. Али једно место у северном Персијском заливу остало је нетакнуто.
10. 03. 2026. у 21:47
Коментари (0)