БОРИС БЕКЕР: ''Новак иде на 23+ гренд слем титуле, али је Федерер савршен''

Бивши Новаков тренер Борис Бекер причао је о Ђоковићу и Федереру за Еуроспорт.

БОРИС БЕКЕР: Новак иде на 23+ гренд слем титуле, али је Федерер савршен

ФОТО: ЕПА

Бекер је причао о сну Ђоковића да постане најбољи тенисер свих времена, али сматра да нико није савршен као Роџер, те да је Швајцарац највише допринео популаризацији тениса.

- Ђоковић има 35 година и његов сан је да постане најбољи тенисер свих времена. И као дете је то причао. Али свет није видео никога као што је Федерер. Роџер је играо толико савршено да не веруете да је то могуће. Због њега је тенис глобални спорт. Сведочимо смени генерација. Федерер је отишао, Надал је на корак да се пензионише. Играће у Паризу, а после тога је упитно. Само је питање сад кад ће Новак да освоји 23. гренд слем трофеј - рекао је Бекер за Еуроспорт.

БОНУС ВИДЕО: ОД ПРВЕ ДО ДЕСЕТЕ ТИТУЛЕ: Сва Новакова победничка финала Аустралијан опена

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! Гаучоси након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)

АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! "Гаучоси" након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)

Фудбалска репрезентација Аргентине пласирала се у осмину финала Светског првенства, пошто је вечерас у Мајамију, после продужетака, савладала Зеленортска острва резултатом 3:2.

04. 07. 2026. у 02:46

СЕНЕГАЛ СЕ САМОУБИО НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала

СЕНЕГАЛ СЕ "САМОУБИО" НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала

Фудбалери Белгије нестварним преокретом победили су Сенегал у шеснаестини финала Мундијала (3:2) и обезбедили меч против победника меча САД - Босна и Херцеговина.

01. 07. 2026. у 22:00

СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ! Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.

06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21

Коментари (1)

ЈЕСТЕ, ШЕСТ ГОДИНА СМО ГЛУМИЛИ ПАР Рада о вези са Миланом, ставила тачку на спекулаије: Поповић нас је натерао...