КИРЈОС УСПЕШНО ОПЕРИСАН: Ево када се нови "најбољи тениски пријатељ" Новака Ђоковића враћа на терен
АУСТРАЛИЈСКИ тенисер Ник Кирјос био је принуђен да се повуче са Аустралијан опен због операције колена. Сада је познато када ће се 21. играч планете вратити на терен.
ФОТО: Танјуг/АП
Његов менаџер Данијел Хорсфал најавио је да би 27-годишњак из Канбере поново могао да заигра на Мастерсу у Индијан Велсу.
- Операција је успешна. Нисмо могли да будемо задовољнији резултатом. Сада ћемо учинити све за брзи опоравак, а желимо да видимо Кирјоса у Индијан Велс - рекао је Хорсфал за "Мелбурн Ејџ".
Подсетимо, Мастерс у Индијан Велсу биће одигран од 6. до 19. марта, а титулу је прошле сезоне освојио Тејлор Фриц.
Кирјос је пред први гренд слем у сезони одиграо егзибициони меч са Новаком Ђоковићем, након чега је приметио да не може да наступи у Мелбурну.
БОНУС ВИДЕО: НЕПОЗНАТИ АУСТРАЛИЈАН ОПЕН: Ово можда нисте знали о познатом тениском турниру
Препоручујемо
КАКВА БИ ТО БОМБА БИЛА: Шпанци јављају, Душан Влаховић стиже на Пиринеје?
24. 01. 2023. у 12:23
САКРАМЕНТО "ЛЕЖИ" НИКОЛИ ЈОКИЋУ: Најбољи играч данашњице обожава да игра против Кингса
НОВО доминантно издање најбољег кошаркаша данашњице очекујемо на вечерашњем мечу Сакрамента и Денвера који се састају у "Голден 1 центру" четири сата после поноћи.
11. 12. 2025. у 13:30
АУСТРИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Ево шта су "делије" управо урадиле у Грацу (ФОТО/ВИДЕО)
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч "делије" су изненадиле локалну јавност.
11. 12. 2025. у 17:18 >> 17:40
КРАХ - ИБРАХИМОВИЋ ОСТАЈЕ БЕЗ НОВЦА: Уложио милионе у нови бизнис - све пропало
ЗЛАТАН Ибрахимовић је започео бизнис који не иде онако како је планирано.
11. 12. 2025. у 11:24
Коментари (0)