СУСРЕТ О КОМЕ БРУЈИ ЦЕО СВЕТ: Новак Ђоковић срео легендарног фудбалера и Надал се сликао са њима (ФОТО)

Новак Ђоковић ће у понедељак почети такмичење на Завршном мастерсу у Торину, а појављивање најбољег српског тенисера увек изазове велику пажњу.

СУСРЕТ О КОМЕ БРУЈИ ЦЕО СВЕТ: Новак Ђоковић срео легендарног фудбалера и Надал се сликао са њима (ФОТО)

Foto: Printskrin

Тако се Новак сусрео и са легендарним Алесандром дел Пјером који је својевремено играо за великана из Торина - Јувентус.

Срдачно су се загрлили, а онда и попричали на италијанском.

Са Ђоковићем и Дел Пјером сликао се и Рафаел Надал који ће такође играти на престижном турниру.

И када погледамо ове слике, шта рећи него колико спортског мајсторства на једном месту. Подсетимо, Дел Пјеро има надимак Пинтурикио, по славном ренесансном сликару.

БОНУС - НАЈАКТУЕЛНИЈИ ВИДЕО СНИМЦИ

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

МАТЕМАТИКА ЈЕ ЈАСНА: Хрватима је потребан бод да се пласирају у нокаут фазу Светског првенства!

МАТЕМАТИКА ЈЕ ЈАСНА: Хрватима је потребан бод да се пласирају у нокаут фазу Светског првенства!

Хрватска и Гана одиграће један од најзанимљивијих мечева последњег кола групне фазе Светског првенства, пошто ће директан окршај у Филаделфији одлучити ко наставља, и са које позиције, такмичење из групе "Л". Афричка селекција је већ на четири бода и једном ногом је у шеснаестини финала, док "коцкасти" немају право на грешку и морају освојити бар један поен како би прошли даље.

27. 06. 2026. у 08:00

Коментари (0)

УПРАВЉАНИ РАСТ НАСУПРОТ ЛИНЕАРНОЈ ДОБИТИ: Где инвестирају банке које мењају тржишну динамику?