"НЕ ЗНАМ ДА ЛИ ЋЕ ЂОКОВИЋ ОПЕТ БИТИ ПРВИ": Бивши немачки тенисер не верује у српког тенисера
НОВАК Ђоковић је тренутно седми играч света. Далеко је од прве позиције, а бивши немачки тенисер Миша Зверев сматра да се Србин више неће враћати на лидерско место.
ФОТО: Танјуг/АП
Ноле је ове сезоне пропустио два гренд слема - Аустралијан опен и Ју-Ес опен, док је Вимблдон освојио, али није добио ниједан бод. Све то је утицало да доживи пад на АТП листи.
- Како Новак изгледа, може да игра још три или четири године. Године су само број, ако радите све како треба на терену и ван њега као Новак. Али не знам да ли ће поново бити број један. Велико је питање да ли ће играти и на Аустралијан опену? - нагласио је Зверев и додао:
- Ако све крене по злу и касније током године поново не буде бодова на Вимблдону, потенцијално ће остати кратак за 4.000 бодова - закључио је тениски стручни консултант.
Подсетимо, Ђоковић је прошле недеље у Тел Авиву освојио трећу титулу у сезони, а 89 у каријери. Од стура почиње учешће на турниру из серије 500 у Астани.
БОНУС ВИДЕО: Новак Ђоковић - пет тајни због којих је најбољи на свету
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ДОШАО ЈЕ И ТАЈ ДАН: Саша Зверев осваја први гренд слем у каријери!
ВЕРУЈЕМО у немачког тенисера који ће од 15 часова имати прилику да на "Филип Шатријеу" против Флавија Коболија освоји свој први гренд слем у каријери.
07. 06. 2026. у 07:30
РУСИЈА ЈЕ ПОНИЖЕНА! Ево шта се десило током финала Ролан Гароса 2026!
Најновије вести из тениса су обрадовале Русију, али у исти мах - и многе Русе разбеснеле.
07. 06. 2026. у 13:00
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (3)