ОЗБИЉАН ПОБЛЕМ ЗА СРПСКУ ТЕНИСЕРКУ: Александра Крунић покидала лигаменте, чекају је месеци паузе

Оља Мркић

27. 09. 2022. у 13:20

ПОВРЕДА због које је Александра Крунић предала меч првог кола ВТА турнира у Талину Немици Еви Лис, при вођству од 6:4, 5:4, озбиљније је природе и због ње ће најбоља српска тенисерка одсуствовати са терена неколико месеци.

ОЗБИЉАН ПОБЛЕМ ЗА СРПСКУ ТЕНИСЕРКУ: Александра Крунић покидала лигаменте, чекају је месеци паузе

ФОТО: Танјуг/АП

Крунићева је по повратку у Београд урадила додатне прегледе на којима је установљено да је покидала предње укрштене лигаменте колена.

- Чула сам као да је нешто пукло. И даље се надам да је то ’само’ ишчашен зглоб и да ми се колено вратило на своје место. Урадићу преглед магнетном резонанцом у Београду - рекла је Александра после меча у Талину, али испоставило се нажалост да је проблем много већи, јер се ради о једној од најтежих повреда у спорту.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
САКРАМЕНТО ЛЕЖИ НИКОЛИ ЈОКИЋУ: Најбољи играч данашњице обожава да игра против Кингса

САКРАМЕНТО "ЛЕЖИ" НИКОЛИ ЈОКИЋУ: Најбољи играч данашњице обожава да игра против Кингса

НОВО доминантно издање најбољег кошаркаша данашњице очекујемо на вечерашњем мечу Сакрамента и Денвера који се састају у "Голден 1 центру" четири сата после поноћи.

11. 12. 2025. у 13:30

Коментари (0)

ЧИТАВ ГРАД У АУСТРИЈИ ОСТАО ЗАТЕЧЕН ЗБОГ СРБА: Ево шта су урадиле делије (ВИДЕО)