НАДАЛ ПОКАЗАО ЗАШТО ЈЕ "КРАЉ ШЉАКЕ": Рафа послао Ђоковићу поруку, Шпанац као у најбољим данима!

25. 05. 2022. у 23:26

ШПАНСКИ тенисер Рафаел Надал лако је дошао до трећег кола Ролан Гароса.

НАДАЛ ПОКАЗАО ЗАШТО ЈЕ КРАЉ ШЉАКЕ: Рафа послао Ђоковићу поруку, Шпанац као у најбољим данима!

Надал, тениски "краљ шљаке" савладао је Корентана Мутеа са 3:0 (6:3, 6:1, 6:4). На својеврсан начин послао је поруку ривалима, укључујући и Новака Ђоковића да ће наредних дана свима бити тежак противник.

Шпански тенисер, пети носилац у Паризу, у наредном колу ће играти против Ботика Ван Де Зандашулпа. Холанђанин, 26. носилац у Паризу, је у другом колу савладао Фабија Фоњинија.

Ђоковић је победио Словака Алекса Молчана савладао у три сета резултатом 6:2, 6:3, 7:6 (7:4) за 138 минута. Наредни ривал српском асу ће бити Словенац Аљаж Бедене, који је био бољи од Аргентинца Пабла Куеваса.

Подсетимо, Новак Ђоковић и Рафаел Надал могли би са се састану у четвртиналу, док би Ноле у полуфиналу могао на Карлоса Алкараза.

БОНУС ВИДЕО: Новак и Јелена у лудом ноћном проводу