ЂЕРЕ ИЗАЗИВА МЕДВЕДЕВА: Ласло верује да може да изненади другог на свету
ЛАСЛО Ђере (55. АТП) на Данила Медведева (2)! Биће то сутра спектакл на једном од главних терена Ролан Гароса.
FOTO: M. Vukadinović
- Играли смо једном на шљаци у Будимпешти. То је било пре неколико година. Од тада се много тога променило - истиче Ђере.
Те 2017. године Ђере је добио први сет са 6:0, а у другом се Рус повукао при резултату 5:5. Сада је друга прича.
- Тактички ћу бити спреман. Надам су да ћу и физички бити у најбољем могућем стању. Он је, наравно, фаворит, а ја ћу дати све од себе. Мислим да могу да га изненадим - верује у себе Ласло Ђере.
Досадашње игре дају му самопоуздање. А спрема и најподеснију тактику за други рекет света.
- Гледао сам га у последње две године, знам како игра. Са тимом ћу се позабавити око тактике. Добро сервира, биће кључно да вратим што више ритерна и да сервирам добро. Доста је јак и са основне линије, али и ја сам. Мени је ово омиљена подлога, њему је најнеомиљенија. Очекујем борбу - најавио је Лаци.
Сутра ће на терене Ролан Гароса и Миомир Кецмановић (28. носилац), који ће снаге одмерити са Казахстанцем Александром Бубликом (42. АТП).
- Меч ће, сигурно, бити потпуно супротан од оног у претходном колу, када смо играли сваки поен с десет пребацивања. Биће брзи поени. То сигурно више волим. Трудићу се да убацим сваку лопту, па ћемо да видимо - расположен је Кецмановић.
Миомир Кецмановић/ФОТО: ЕПА
Такође, Александра Крунић (114. АТП) ће наступити против Рускиње Веронике Кудерметове (29. носилац).
- Уживаћу, у другом сам колу гренд слема, обавила сам свој задатак, чак и мало више од тога. Враћам своју игру, што је најбитније. Кудерметова добро игра, последњих неколико година показује одличне резултате. Треба да будем растерећена и да уживам у ономе што радим - најавила је двобој Крунићева.
Наши сутра:
А. Крунић - В. Кудерметова 11.00
Л. Ђере - Д. Медведев 12.00
М. Кецманвић - А. Бублик 12.30
БОНУС ВИДЕО: Новак Ђоковић није међу троје тенисера с највећом зарадом у 2021.
Препоручујемо
ЂОКОВИЋ ПОНОВО УДАРИО НА АТП И ВИМБЛДОН: Не желе нас и не виде, наставићемо да постојимо!
25. 05. 2022. у 21:40 >> 21:44
ЂОКОВИЋ СИЛОВИТО ДО ТРЕЋЕГ КОЛА: Новак убедљив против Вајдиног пулена на Ролан Гаросу
25. 05. 2022. у 18:37
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АНЋЕЛОТИ И БРАЗИЛ У ПРОБЛЕМУ: Нејмар због повреде и даље ван терена и тренажног процеса
НА стадиону Хантингтон Банк Филд у Охају, Бразил и Египат играју пријатељски меч у склопу последњих припрема за Светско првенство.
06. 06. 2026. у 07:00
ЦЕО ИЗРАЕЛ У ШОКУ: Не може да верује шта се дешава у Тирани! (ВИДЕО)
Светско првенство у фудбалу "само што није", а најновије вести - прилично су бурне.
06. 06. 2026. у 12:41 >> 17:07
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)