ЂОКОВИЋ И НАДАЛ СЕ СРЕЛИ У МАДРИДУ: Шпанци уживали у несвакидашњем призору

Александар Илић
Александар Илић

01. 05. 2022. у 14:05

ДВЕ највеће тениске звезде данашњице сусреле су се у главном граду Шпаније где учествују на мастерс турниру.

ЂОКОВИЋ И НАДАЛ СЕ СРЕЛИ У МАДРИДУ: Шпанци уживали у несвакидашњем призору

Фото: EPA-EFE/ETTORE FERRARI

Новак Ђоковић је стигао јуче у Мадрид, већ је обавио тренинг, а другог дана срео се са једним од највећих ривала Рафаелом Надалом.

Њих двојица су се видели на једном од терена за тренинг, где је уследио и спортски поздрав. Надал и Ђоковић заједно имају 41 Гренд слем титулу и 73 титуле мастерса серије 1000.

Новак ће свој први меч на мастерсу у Мадриду играти у уторак, а противник ће му бити бољи из меча у ком се састају Гаел Монфис и Карлос Гимено Валеро.

Подсетимо, Новак Ђоковић мора да стигне најдаље до трећег кола како би остао на првој позицији пошто се након Мадрида бришу бодови из прошле сезоне, Новак губи 500, док Медведев губи 90.

Надал је Шпанским медијима изјавио да још има проблема са ребрима, те да није у најбољој физичкој спреми пред мастерс који почиње данас и трајаће до 8. маја.

БОНУС ВИДЕО: Пикси добитник златне повеље ФС Републике Српске

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КРИЗА НА СТАМФОРД БРИЏУ: Челси у озбиљним проблемима пред гостовање једне од најразигранијих екипа Премијер лиге

КРИЗА НА "СТАМФОРД БРИЏУ": Челси у озбиљним проблемима пред гостовање једне од најразигранијих екипа Премијер лиге

После болног пораза у Бергаму и серије скромних резултата у Премијер лиги, Челси се враћа на „Стамфорд бриџ“ са јасним циљем, прекинути лош низ и одржати корак са екипама из врха. Међутим, противник који долази у Лондон је тренутно један од најнепријатнијих у првенству, Евертон Дејвида Мојеса који на крилима четири победе у последњих пет кола долази у престоницу.

13. 12. 2025. у 07:30

ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од 45 и плаћаћемо је још

ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још

ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.

13. 12. 2025. у 15:33

Коментари (1)

БОГ МЕ СПАСИО НАЈГОРЕГ: Аутобус висио над литицом, Босиљчић умало страдао на велики празник - Велику Госпојину славим као други рођендан