СРБИН НИЈЕ МОГАО ДО СЕНЗАЦИЈЕ: Топо поражен на старту Минхена, али га чека скок на листи
СРПСКИ тенисер Марко Топо одиграо је други меч у главном жребу АТП турнира. Он је убедљиво поражен од Немца Оскара Отеа са 6:1, 6:2 у првом колу Минхена.
Epa / SCOTT BARBOUR
Упркос неуспеху, 756. играчу планете ће овај меч много значити у наставку каријере, пошто је преко пута себе имао 62. на АТП листи. Пре тога је у квалификацијама забележио две сјајне победе против много боље рангираних играча, Хенрија Лаксонена (94) и Норберта Гомбоша (106). Такође, талентованог играча рођено 2003. године очекује велики скок на АТП листи, па ће бити на 640. позицији.
Што се меча са Отеом тиче, није добро почело за Србина који је изгубио два уводна сервиса, па је на семафору веома брзо стајало 5:0. Након тога је Топо успео да добије први гем, али више од тога није могао.
И други део меча је почео идентично као први. Два брејка је направио момак из Келна и стигао до 4:0. Ипак, Марко је наставио да се бори и успео је до краја меча, који је трајао 57 минута да освоји још два гема.
Оте ће у другом колу играти против трећег носиоца, Американца Рајлија Опелке.
БОНУС ВИДЕО: Ђоковић и Рубљов се туцали јајима пре почетка меча
Препоручујемо
ПУТИН ПРКОСИ ЗАПАДУ: Руски председник овим потезом одушевио понижене спортисте
26. 04. 2022. у 15:54
ЈУНАЈТЕД ЈЕ У НАЛЕТУ: Фулам долази на "Олд Трафорд" у правом тренутку за "црвене ђаволе"
Манчестер јунајтед наставља снажан успон под вођством Мајкла Карика и у недељу поподне на "Олд Трафорду" дочекује Фулам, у мечу који може додатно учврстити позицију „црвених ђавола“ у борби за Лигу шампиона.
01. 02. 2026. у 07:40
НОВАК ЂОКОВИЋ ЗАПРЕПАСТИО АУСТРАЛИЈУ: Ево шта је Србин рекао на конференцији после финала Аустралијан опена 2026!
Најновије вести везане за Аустралијан опен 2026 нису биле какве се Србија надала, Новак Ђоковић је изгубио од Карлоса Алкараза, а онда је врло емотивно реаговао на конференцији за штампу.
01. 02. 2026. у 14:46
"УБИЋУ СЕ, ХОРОР!" Марија открила дуго чувану тајну: "Рођена сам без..."
"ЈА ћу да се убијем, значи хорор!"
01. 02. 2026. у 09:13
Коментари (0)