НОВАК ЂОКОВИЋ ДЕ ЧИЛЕ! Ноле је хит, цео свет у Београду због њега (ВИДЕО)

Александар Илић
Александар Илић

23. 04. 2022. у 12:15

НАЈБОЉИ тенисер света Новак Ђоковић имао је јуче слободан дан, дружио се са навијачима након тренинга и међу њима изазвао велико одушевљење.

НОВАК ЂОКОВИЋ ДЕ ЧИЛЕ! Ноле је хит, цео свет у Београду због њега (ВИДЕО)

М. Вукадиновић

Слободно поподне у ТЦ "Новак" на Дорћолу најбољи тенисер света провео је са навијачима, а занимљиво је да је у Београду и много гостију из иностранства.

Поред фанова био је и велики број страних и домаћих медија, а међу њима и они из Јужне Америке, Аргентине, а занимљив је био Новаков сусрет са чилеанским новинаром.

Матијас Аларкон, новинар из Чилеа успео је да се јуче забави са најбољим тенисером свих времена.

– Чи-чи-чи, ле-ле-ле, вива Чиле – рекао је Аларкон, а потом му се придружио и Новак, који је очигледно био спреман и упознат са познатим навијачким скандирањем у Чилеу.

Ђоковић данас од 14 часова ће излази на Централни терен заједно са Кареном Хачановом са којим ће се борити за финале турнира у Србији.

У другом полуфиналу, након што свој меч заврше Ђоковић и Хачанов, играће Фабио Фоњини и Андреј Рубљов.

БОНУС ВИДЕО: Дружење Новака са навијачима у фан селу

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИЈА СЛАВИ: Естонија кренула да зарије нож у леђа Русима - ево шта је управо доживела

РУСИЈА СЛАВИ: Естонија кренула да зарије нож у леђа Русима - ево шта је управо доживела

Рат у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" нису биле тако "бајне и сјајне" по Руску Федерацију као недавне, када је почело укидање апсолутне забране за учешће руских екипа, а и појединаца, али... наставак је ипак обрадовао Русе.

27. 01. 2026. у 12:45

ГРАД НА РУБУ ПОНОРА: Клизишта однела земљиште испод кућа на Сицилији - снимци су ЈЕЗИВИ (ВИДЕО/ФОТО)

ГРАД НА РУБУ ПОНОРА: Клизишта однела земљиште испод кућа на Сицилији - снимци су ЈЕЗИВИ (ВИДЕО/ФОТО)

КАТАСТРОФАЛНО невреме које је погодило југ Италије изазвало је незапамћену штету, а најкритичније је на Сицилији, где се у граду Нишемију урушио чак четири километра дуг део литице. Због клизишта је више од хиљаду људи хитно евакуисано, јер је клизиште буквално однело земљу испод кућа.

27. 01. 2026. у 11:26

Коментари (0)

А ТРИ ДАНА ПОСЛЕ НАПАДА ТОРЦИДЕ У ТУЗЛИ... Делије се огласиле, ево шта су управо поручили навијачи Црвене звезде