ОГЛАСИО СЕ НОВАК ЂОКОВИЋ: Србин објаснио зашто не игра на америчкој турнеји

НОВАК Ђоковић неће играти на америчкој турнеји у Индијан Велсу и Мајамију. Ову информацију потврдио је и други тенисер света.

ОГЛАСИО СЕ НОВАК ЂОКОВИЋ: Србин објаснио зашто не игра на америчкој турнеји

Фото: АП

Ноле је на Твитеру истакао да се прописи неће мењати и пожелео је срећу свима који буду играли.

- Иако сам аутоматски био уврштен у жреб у Индијан Велсу и Мајамију, знао сам да је мало вероватно да ћу моћи да путујем. Здравствене власти су потврдиле да се прописи неће мењати тако да нећу моћи да играм у САД. Срећно онима који играју на овим сјајним турнирима - написао је Ђоковић на Твитеру.

Новак је до сада баш као и Роџер Федерер пет пута славио у калифорнијској пустињи и они су рекордери по броју трофеја на овом Мастерсу.

БОНУС ВИДЕО: Новак и Јелена у лудом ноћном проводу

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

УПРАВЉАНИ РАСТ НАСУПРОТ ЛИНЕАРНОЈ ДОБИТИ: Где инвестирају банке које мењају тржишну динамику?