"НЕ ВРАЋАМ СЕ ДА БИХ СЕ ОПРОСТИО"! Вавринка: Волим тенис, желим поново да осетим емоције

ШВАЈЦАРСКИ тенисер Стан Вавринка најавио је повратак на терен када почне сезона на шљаци.

НЕ ВРАЋАМ СЕ ДА БИХ СЕ ОПРОСТИО! Вавринка: Волим тенис, желим поново да осетим емоције

Фото: ЕПА

Освајач три гренд слем титуле није играо скоро годину дана због повреде стопала. Било је најава да би могао да се врати на Ролан Гаросу, али очигледно да би то могло да се догоди и раније.

- Не враћам се само да бих се опростио. Оно што желим је да поново осетим све те емоције. И даље осећам ватру у себи, волим тенис, волим да играм, да тренирам. За сада је план да се вратим када почне сезона на шљаци - рекао је Вавринка.

Први велики турнир на шљаци је Мастерс у Монте Карлу који почиње 10. априла и тада би могли да видимо на терену тренутно 237. тенисера света.

Вавринка је освојио 16 титула у каријери, највеће су свакако - Аустралијан опен, Ролан Гарос и Ју-Ес опен.

БОНУС ВИДЕО: Новак Ђоковић није међу троје тенисера с највећом зарадом у 2021.

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

Како је Каленић пијаца изабрана међу најлепше на свету?