НАЈТЕЖИ ПОРАЗ У КАРИЈЕРИ: Енди Мареј најавио "велика достигнућа", а посрамљен испраћен с турнира

ЕНДИ Мареј се надао да ће солидан почетак 2022. године "продужити" и у Дохи, али од тога није било ништа.

НАЈТЕЖИ ПОРАЗ У КАРИЈЕРИ: Енди Мареј најавио велика достигнућа, а посрамљен испраћен с турнира

FOTO: Tanjug/AP

И то баш, баш ништа.


Наиме, на тамошњем АТП турниру из серије 250, он је против Роберта Баутисте Агута из Шпаније освојио само један једини гем.


На крају је семафор показхао 6:0, 6:1 у корист Шпанца, иначе 16. на светском рангирању.


Меч је трајао само осам минута дуже од пуног сата, а Мареј је једини гем освојио на почетку друге деонице, после чега је изгубио пет у низу, слично као што је и претходно изгубио седам узастопних.


Баутиста Агут ће у четвртфиналу играти против Алехандра Давидовича Фокине, који је Данијела Еванса елиминисао после преокрета - 4:6, 7:5, 6:4.

Бонус видео: Највећи олимпијски скандал - Пендреком пребијена клизачица да би друга победила

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

ПРИЧА О НАЈСТАРИЈЕМ СРПСКОМ КРСТУ