ДИМИТРОВ ОПЕТ ИМА КОРОНУ: Бугарин отказао учешће у Даласу
БУГАРСКИ тенисер Григор Димитров пропустиће премијерно издање Далас опена због позитивног теста на корону.
ФОТО: Танјуг/Срђан Стевановић
Бугарин, некада трећи играч света, испао је у другом колу Аустралијан опена, када га је елиминисао Беноа Пер.
Димитров је био предвиђен за четвртог носиоца турнира који је у календар АТП тура уместо Њујорк опена који је трајао само три године. Претходно је Далас био домаћин АТП турнира давне 1983. године.
Подсећања ради, Димитров је био позитиван на корону и у лето 2020. године на Адрија туру.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
РАТ ЗА ФИНАЛЕ: Енглеска против Аргентине у новом поглављу једног од највећих ривалстава светског фудбала!
Једно од највећих ривалстава у историји светског фудбала добија ново поглавље. Енглеска и Аргентина састају се у полуфиналу Светског првенства 2026, а победник спектакла у Атланти избориће велико финале где га чека Шпанија.
15. 07. 2026. у 07:30
КО КАЖЕ ДА СУ НЕПОБЕДИВИ! Првак Европе шокирао двоструког шампиона света и оставио га без финала Мундијала! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Шпаније играће у финалу Светског првенства, пошто је савладала селекцију Француске резултатом 2:0 (1:0).
14. 07. 2026. у 22:59
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (0)