ЗАР И ТИ, БРАТЕ? Рус "пецнуо" Новака Ђоковића
АУСТРАЛИЈАН опен улази у саму завршницу. Првог тенисера света Новака Ђоковића нема од старта турнира, а мало је недостајало да јуче останемо и без главног фаворита Данила Медведева.
Фото: АП
Рус је после Танталових мука избацио Феликса Ожеа-Алијасима, није бриљирао и тако се спасао судбине Александера Зверева, који није успео да избори четвртфинале на првом гренд слем турниру.
А све то из прикрајка гледа један други Рус и некада велики симпатизер Новака Ђоковића - Јевгени Кафељников, који сматра да је такмичење у Мелбурну никада занимљивије.
- Досадан Аустралијан опен 2022. без најбољег мушког играча на свету? - поставио је Кафељников питање, уз емотикон који намигује.
Рус је алудирао да је турнир врло забаван иако нема Ђоковића, пецнувши тако најбољег на свету, али и све оне који навијају за Србина.
Иначе, Кафељников је освојио Аустралијан опен 1999. године, а баш тада најбољи играч света Пит Сампрас (иначе Новаков идол) није учествовао, што је и те како олакшало посао руском тенисеру.
БОНУС ВИДЕО
Препоручујемо
АУСТРАЛИЈАНЦИ НАСТАВЉАЈУ ДА СЕ БРУКАЈУ: Људи, имате ли поштовања према шампионима?
20. 01. 2022. у 13:30
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ЗЛАТО!! Србија има нове европске шампионе!!
Српски репрезентативци Мартин Мачковић и Николај Пименов остварили су велики успех на Европском првенству у веслању у Варезеу, пошто су освојили златну медаљу у дисциплини мушки дубл скул (М2x).
01. 08. 2026. у 12:27 >> 12:27
АЈАКС НЕ ПРАШТА ПРОМАШАЈЕ! Војводина се херојски држала, али је четвороструки првак Европе делио лекције на „Карађорђу“!
Фудбалери Војводине поражени су од голандског Ајакса резултатом 1:4 (1:2), у првој утакмици другог кола квалификације за Лигу конференција.
23. 07. 2026. у 21:53
МАСОВНО ЗАТВАРАЊЕ ПЛАЖА У ЦГ: Вода опасна за купање, амбуланте пуне болесне деце - и на Словенској плажи забрањено купање
НА НЕКОЛИКО популарних плажа у Црној Гори уведена је забрана купања након што су анализе показале да морска вода није безбедна.
30. 07. 2026. у 16:55 >> 18:54
Коментари (2)