У ОВАКВОЈ СОБИ СМЕШТЕН ЈЕ НОВАК: Прозори се не отварају, испод њих обезбеђење, пратња где год кренеш (ФОТО)
НАЈБОЉИ тенисер света налази се у заточеништву мигрантског хотела у Мелбурну. Тамо је смештен након што му виза није прихваћена.
Tanjug/AP
Ђоковић у њој чека одлуку суда у Викторији на жалбу коју је поднео након што му је виза одбијена. У прилично лошим условима провео је празнике, а како је рекла Дајана, његова мајка, у ужасним условима није могао ни да спава.
Фотографије из хотела објавила је Рената Ворачова, тенисерка која је јуче смештена у исти хотел због ковид протокола, иако је првобитно ушла у земљу, чак и одиграла један меч.
Узимајући у обзир да су све хотелске собе исте лако је закључити да су ово услови које има и Новак Ђоковић.
ФОТО: Принтскрин/Инстаграм стори/Рената Ворачова
Подсетимо, и Ђорђе Ђоковић, попут мајке Дајане говорио је о лошим условима, бубама у соби и лошој храни.
Јуче се на појавила информација да је захтев свештеника да посети Новака одбијен, а исто тако нешто касније и да је Ђоковићев захтев да му храну припрема његов кувар такође одбијен.
Уз фотографије, Ворачова је и описала како изгледа хотел, односно "бољи хостел" како га је она назвала:
- Чак и не знам да је ово "хотел". Довели су ме у собу рано ујутру, у соби сам и не дају ми да идем било где. Услови су једноставни, али ово је категорија бољег хостела. Није трагедија, није ни хит-парада. Проверили су какво ми је здравље, донели су ми храну. Имам пратњу у ходнику. Чувари су пристојни. Није баш да вичу на мене када протурим главу кроз врата, покушавају да ми се нађу и да ми помогну. Али, на пример, прозор је чврсто затворен и не могу да га отворим више од пет центиметара. А обезбеђење је свуда, чак и испод прозора, што ме је насмејало. Као да планирам да скочим и да бежим, рекла је она, а преноси "Блиц спорт".
БОНУС ВИДЕО: Новак Ђоковић - пет тајни због којих је најбољи на свету
Препоручујемо
АЛЕКСАНДРА РАДОВИЋ ПОДРЖАЛА ЂОКОВИЋА: Нека ти Господ да утеху, стрпљење и снагу
07. 01. 2022. у 20:41
САКРАМЕНТО "ЛЕЖИ" НИКОЛИ ЈОКИЋУ: Најбољи играч данашњице обожава да игра против Кингса
НОВО доминантно издање најбољег кошаркаша данашњице очекујемо на вечерашњем мечу Сакрамента и Денвера који се састају у "Голден 1 центру" четири сата после поноћи.
11. 12. 2025. у 13:30
АУСТРИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Ево шта су "делије" управо урадиле у Грацу (ФОТО/ВИДЕО)
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч "делије" су изненадиле локалну јавност.
11. 12. 2025. у 17:18 >> 17:40
КРАХ - ИБРАХИМОВИЋ ОСТАЈЕ БЕЗ НОВЦА: Уложио милионе у нови бизнис - све пропало
ЗЛАТАН Ибрахимовић је започео бизнис који не иде онако како је планирано.
11. 12. 2025. у 11:24
Коментари (1)