"ТУКАО МЕ ЈЕ СВАКИ ПУТ!" Ђоковић импресионирао ривала, по једноме се разликује од свих других
ИТАЛИЈАНСКИ тенисер Матео Беретини у једном подкасту говорио је о Вимблдону, а тема је био и Новак Ђоковић.
Фото: АП
Један од најбољих играча данашњице похвално је говорио о светском броју један.
- Мени лично никада није урадио ништа лоше, осим што ме је 'тукао' сваки пут када смо играли (смех). По мом мишљењу, има другачију културу од осталих. Импресиониран сам његовом жељом да настави да побеђује након свега што је постигао у последње време - рекао је Беретини.
Тренутно 7. играч света поражен је у финалу овогодишњег Вимблдона од српског тенисера.
- Када сам 2014. изгубио у другом колу јуниорског Вимблдона, рекао сам себи да се ово место мора видети бар једном у животу. Чак и људи који се не разумеју у тенис требало би да знају колики је значај овог турнира. Одувек сам осећао да ће се ту десити нешто посебно. Ове године сам то и остварио - закључио је овај 25-годишњак из Рима.
Беретини је ове сезоне освојио две титуле. Најбољи је био у Београду и Квинсу.
Препоручујемо
ХРВАТИ У НЕВЕРИЦИ: Ево шта је Новак Ђоковић урадио одмах после пораза Србије (ВИДЕО)
04. 12. 2021. у 13:19
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ОВО СУ СВИ ЧЕКАЛИ! Креће нокаут фаза, верујемо у једног од домаћина
ПОЧИЊЕ оно што смо сви чекали, обрачуни шеснестине финала, а први на терен излазе Јужна Африка и Канада који се састају у Инглвуду од 21.00.
28. 06. 2026. у 10:30
"СТРАШАН" МЕЧ АУСТРИЈЕ И АЛЖИРА! Марко Арнаутовић стрелац, обе селекције обезбедиле оно што су желеле!
Фудбалери Аустрије и Алжира одиграли су меч 3. кола групне фазе и на крају утакмице семафор је показивао 3:3.
28. 06. 2026. у 05:59 >> 01:26
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)