КВАЛИФИКАЦИЈЕ ЗА ЈУ-ЕС ОПЕН: Милојевић и Петровић сазнали ривале

Часлав Вуковић

23. 08. 2021. у 21:48

ОДРЖАН је жреб за квалификације за Ју-Ес опен. Србију ће у њима представљати двојица играча - Никола Милојевић и Данило Петровић.

КВАЛИФИКАЦИЈЕ ЗА ЈУ-ЕС ОПЕН: Милојевић и Петровић сазнали ривале

ФОТО: АП

Данас је изашла листа носилаца за главни жреб. Новак Ђоковић предводи листу тенисера на турниру у Њујорку. Осим њега наша земљу ће у синглу представљати и Душан Лајовић, Филип Крајиновић, Миомир Кецмановић и Ласло Ђере).

Пробаће да им се придуже Милојевић и Петровић, али њих двојица немају нимало лак задатак.

Никола у првом колу игра против ветерана из Хрватске Ива Карловића. Ако прескочи ту незгодну препреку у наредној рунди га чека победник меча Уго Делијен (Боливија) - Алесандро Ђанеси (Италија).

Противник у последњој рунди би могао да му буде Танаси Кокинакис (Аустралија), Јучи Сугита (Јапан) или Бјорн Фратанђело (САД).

Када је у питању Петровић, ривал на старту квалификација му је Аустријанац Јуриј Родионов.

Н. Параушић

Уколико тријумфује, у следећем колу га чека бољи из дуела Метју Ебден (Аустралија) – Федерико Гајо (Италија).

У евентуалном трећем колу могао би да игра против Камила Мајчхака (Пољска), Џефрија Волфа (САД) или Дениса Истомина (Узбекистан).

(Б92)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ИРАН НАПАДНУТ, А РУСИЈА КАЖЊЕНА!  Сергеј Лавров о ономе што шта раде Америка и Израел, а како у свему пролазе Руси

ИРАН НАПАДНУТ, А РУСИЈА КАЖЊЕНА! Сергеј Лавров о ономе што шта раде Америка и Израел, а како у свему пролазе Руси

РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. У најновије вести на тему "спортске санкције Русима" уплетени су и Иран, али и Сједињене Америчке Државе и Израел који су Иранце напали, па изазвали одговор у виду ракета и дронова по околним земљама у којима су америчке војне базе.

05. 03. 2026. у 12:19

ПЛАНЕТА У СТРАХУ: Списак 11 најсигурнијих земаља у случају Трећег светског рата

ПЛАНЕТА У СТРАХУ: Списак 11 најсигурнијих земаља у случају Трећег светског рата

НАКОН што су америчко-израелски напади на Иран довели до одмазде широм Блиског истока, расту страхови од ескалације која би могла да прерасте у трећи светски рат. Ту су још и актуални рат између Украјине и Русије, сукоби у појасу Газе, као и стална претња кинеске инвазије на Тајван.

03. 03. 2026. у 20:21

Коментари (0)

ЗЕЛЕНСКИ ПРЕТИ ДА ЋЕ УБИТИ ОРБАНА? Даћемо адресу тог човека нашим оружаним снагама