АТП: Ђоковић започео 332. недељу на врху листе
НАЈБОЉИ тенисер света Новак Ðоковић започео је данас 332. недељу на врху АТП листи.
FOTO: AP/Tanjug
На најновијој листи Ðоковић има 12.113 бодова, други је Рус Данил Медведев (10.370), а трећи Шпанац Рафаел Надал (8.270).
Међу првих десет није било промена, грчки тенисер Стефанос Циципас задржао је четвто место, док је олимпијски шампион Немац Александар Зверев на петој позицији (7.475), а Доминик Тим је и даље шести у поретку.
На седмом месту остао Андреј Рубљов, у Топ 10 су још Матео Беретини, Роџер Федерер и Денис Шаповалов.
Када су у питању српски тенисери, Филип Крајиновић је 34. играч света, Душан Лајовић је отишао корак уназад и сада је 44, Ласло Ðере је 51. на листи, а Миомир Кецмановић је назадовао на седам места и тренутно је 59. играч света.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
"НАДАЛ МОЖЕ ДА ПОБЕДИ ЂОКОВИЋА НА ЈУ-ЕС ОПЕНУ": Рафин сарадник верује у Шпанца
01. 08. 2021. у 20:38
МИЛАН ЂУРИЦА: Добићеш кад дође! (ВИДЕО)
"КЛАДИОНИЧАРСКЕ ПРИЧЕ" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама најпознатијег српског типстера и његових гостију.
15. 05. 2026. у 14:00
ПРЕЛОМНИ ТРЕНУЦИ ИСТОРИЈЕ: Како Доналд Трамп спасава Црвену звезду и Партизан?
Најновије вести везане за КК Црвена звезда, КК Партизан али и не само те европске клубове стижу из Америке. Доналд Трамп, председник Сједињених Америчких Држава, за то се побринуо.
14. 05. 2026. у 21:35
ФАРМЕР ОСТАВИО 5 КРАВА НА ПУСТОМ ОСТРВУ: 130 година касније научници нису могли да верују шта виде
ПРИЧА о пет крава остављених на изолованом острву Амстердам у Јужном океану прерасла је у једно од најнеобичнијих поглавља модерне биологије.
14. 05. 2026. у 14:24 >> 20:55
Коментари (0)