ЛАЈОВИЋ СЕ ПРИДРУЖИО КРАЈИНОВИЋУ: Србин преко Шпанца стигао до четвртфинала Умага
СРПСКИ тенисер Душан Лајовић придружио се Филипу Крајиновићу у четвртфиналу Умага. Дуци је био бољи од Шпанца Бернабе Запате Мираљаса са 7:5, 6:4.
Фото: EPA-EFE/RODRIGO JIMENEZ
Није добро почео меч 45. играч света, пошто је ривал направио брејк и повео са 0:2. Ипак, одмах је Србин вратио изгубљено.
До краја сета Лајовић је још једном направио брејк и тако начинио важан корак ка победи против 121. тенисера на АТП листи.
Лајовић је много боље почео други сегмент меча. Одмах је дошао до брејка. Но, дошло је до пада концентрације код срског играча - Шпанац је то искористио да му одузме сервис.
Дуци се брзо вратио на висок ниво тениса, то му је донело нови брејк, а убрзо и победу после једног сата и 51 минута игре.
Србин ће у наредном колу играти против Данијела Алтмајера из Немачке.
Препоручујемо
КРАЈИНОВИЋ У ЧЕТВРТФИНАЛУ УМАГА: Српски тенисер лако прескочио прву препреку у Хрватској
22. 07. 2021. у 18:40
ЂОКОВИЋ НЕ ПРЕСТАЈЕ ДА ОДУШЕВЉАВА! Новак пожелео срећу Рускињи: Колико је он кул
22. 07. 2021. у 18:17
ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом
У дербију 14. кола Серије А, италијански великани Наполи и Јувентус састаће се у недељу на стадиону Дијего Армандо Марадона.
07. 12. 2025. у 10:00
ЦЕО ТЕНИС У ШОКУ: Чувена тенисерка уградила вештачке груди, а онда је откривено и ово! (ФОТО)
Најновије вести из тениса су прилично невероватне.
07. 12. 2025. у 13:43
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)