ОЛГА ДАНИЛОВИЋ СЕ ПЛАСИРАЛА У ЧЕТВРТФИНАЛЕ ПАЛЕРМА: Српска тенисерка после велике борбе савладала Украјинку

СРПСКА тенисерка Олга Даниловић пласирала се у четвртфинале турнира у Палерму, пошто је победила Катарину Заватску са 7:6(4), 7:5.

ОЛГА ДАНИЛОВИЋ СЕ ПЛАСИРАЛА У ЧЕТВРТФИНАЛЕ ПАЛЕРМА: Српска тенисерка после велике борбе савладала Украјинку

ФОТО: Тениски савез Србије

Иако је меч окончан у два сета он је трајао два и по сата и то је показатељ да је вођена велика борба две одличне тенисерке.

У првом сету виђена су четири брејка - по два на обе стране, па се отишло у тај-брејк у којем је боља била Олга.

Много боље су Даниловићева и Заватска сервирале у другом сету. Српска тенисерка је направила један брејк више и дошла до другог везаног четвртфинала, након што се у овој фази такмичења нашла и прошле недеље на турниру у Будимпешти.

Олга Даниловић ће у наредној фази турнира играти против победнице меча Шуаи Жанг - Франческа Ди Лоренцо.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

Како је Каленић пијаца изабрана међу најлепше на свету?