ТО МОЖЕ САМО НОВАК ВЕЛИКОГ СРЦА: Како је на Вимблдону настао селфи са шампионом (ВИДЕО)
ОСВОЈИО је Новак Ђоковић на Вимблдону 20. гренд слем титулу и унео неописвиу ефуорију и радост у срца свих који све ове године навијају за њега.
Фото: Принтскрин Твитер
Армију навијача и обожавалаца имао је Ноле и током финалног меча против Матеа Беретинија, кога је “очистио” са 3:1. Уследила је неописива радост, сви су желели да честитају великом Србину.
Новак, великог срца, прво је поклонио рекет девојчици која је све време држала натпис подршке. А затим је нашао времена да изађе у сусрет тинејџеру који је замолио да се сликају заједно.
Уследио је селфи и велики осмех на лицу дечака. Срећа која се видела је неописива.
КЕРИК ЈЕ ПРЕПОРОДИО ЈУНАЈТЕД: Манчестер има прилику да се учврсти на четвртом месту, али "карамеле" се неће предати без борбе
ВАЖАН понедељак у Премијер лиги доноси дуел на "Хил Дикинсон" стадиону где Евертон жели да по први пут после сезоне 2013/14 упише две победе над разизграним Манчестер јунајтедом у истом шампионату.
23. 02. 2026. у 08:00
РУСИ СЕ ОВОМЕ НИСУ НАДАЛИ: Пола Русије бесно због оног што се десило у Београду (ВИДЕО)
Најновије вести везане за Русију - везане су и за Београд, Србију.
23. 02. 2026. у 20:02
ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку
ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.
22. 02. 2026. у 18:50
Коментари (0)