БРИТАНСКИ ТЕНИСЕР ВЕРУЈЕ У ФЕДЕРЕРА: Роџер може да оде далеко на Вимблдону, воли овај турнир

Часлав Вуковић

04. 07. 2021. у 16:06

БРИТАНСКИ тенисер Камерон Нори поражен је од Роџера Федерера у трећем колу Вимблдона са 3:1 у сетовима.

БРИТАНСКИ ТЕНИСЕР ВЕРУЈЕ У ФЕДЕРЕРА: Роџер може да оде далеко на Вимблдону, воли овај турнир

FOTO: AP/Tanjug/Andy Brownbill

Тренутно 34. играч света није могао да изненади Швајцарца, добро се борио, но изгубио је после нешто више од два и по сата борбе.

- Такмичио сам се и трудио до краја. Био сам разочаран што нисам био на нивоу који сам очекивао. Роџер је наметнуо висок темпо, све време је скраћивао време. Мислим да сам могао боље - рекао је Нори.

Британац је потом похвалио Федерера и сматра да ће далеко догурати на Вимблдону.

- Игра врло добро. Посебно је било тешко напасти његов други сервис. Он воли овај турнир и зна како да игра. Веома је интелигентан. На терену је био агресиван и динамичан. Ако одржи овај ниво, може да оде далеко - закључио је овај 25-годишњак.

Федерер ће у осмини финала јединог гренд слема који се игра на трави одмерити снаге са Италијаном Лоренцом Сонегом, док би у четвртфиналу ривал могао да му буде други играч света Данил Медведев.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
БИЋЕ ГОЛОВА НА СЕНТ ЏЕЈМСИСУ: Њукасл мора напасти грађане ако мисли да се поново нађе у финалу

БИЋЕ ГОЛОВА НА "СЕНТ ЏЕЈМСИСУ": Њукасл мора напасти "грађане" ако мисли да се поново нађе у финалу

ЊУКАСЛ и Манчестер сити укрстиће копља вечерас на "Сент Џејмсис парку" у првом мечу полуфинала ЕФЛ купа. Ово је обрачун актуелног освајача и клуба који жели да врати трофеј у своје витрине после неколико година паузе, тако да би требали гледати сјајан полуфинални двомеч.

13. 01. 2026. у 06:30

БАЛКАНЦИ О ЖИВОТУ У ЕВРОПИ: Пустиће те да цркнеш - ти њега угостиш гозбом, он мисли да си сељачина

БАЛКАНЦИ О ЖИВОТУ У ЕВРОПИ: Пустиће те да цркнеш - ти њега угостиш гозбом, он мисли да си сељачина

МНОГИ сањају о животу у Немачкој, Аустрији или Швајцарској, замишљајући мир, ред и бољи стандард. Ипак, искуства наших људи који су се преселили откривају да живот у западној Европи често носи неочекиване изазове који могу шокирати оне који су навикли на балканску спонтаност и топлину.

13. 01. 2026. у 10:22

Коментари (0)

УниЦредит Банка: Стабилност и подршка развоју – важне поруке председника Извршног одбора за грађане Србије