ШОК У ПАРИЗУ: Испала шампионка Ролан Гароса
ГРЧКА тенисерка Марија Сакари последња је полуфиналисткиња овогодишњег Ролан Гароса у женском синглу, пошто је савладала бранитељку наслова Игу Швјонтек у два сета - 6:4, 6:4
FOTO: AP
За пласман у финале играће против Чехиње Барбаре Крејчикове.
Ово је прво полуфинале неког грен слема за Гркињу која заузима 17. место на ВТА листи.
Препоручујемо
"САДА МОЖЕШ ДА ПЛАЧЕШ": Хит снимак - Горан Иванишевић у "рату" са бебом (ВИДЕО)
09. 06. 2021. у 13:10
ЈЕЛЕНА ЂОКОВИЋ ИЗНЕНАДИЛА ЈАВНОСТ: Говорила о проблемима у браку са Новаком
09. 06. 2021. у 12:27
НОВИ ПРЕОКРЕТ НА ЕНФИЛДУ? Галата брани гол предности у "гротлу" чувеног стадиона
ПОСЛЕ минималног пораза у Истанбулу, Ливерпул пред својим навијачима јури преокрет против Галатасараја у реванш утакмици осмине финала Лиге шампиона (21.00).
18. 03. 2026. у 07:00
ТРАМП СЕ ОВОМЕ НИЈЕ НАДАО: Иран напрасно добио савезника
Док траје напад на Иран, који су започели САД и Израел, али и одговор Ирана у виду напада на суседне земље које помажу ту агресију, и спорт и те како осећа последице новонастале ситуације. Рат је, како и не би... А најновије вести из спорта тичу се управао Иранаца и Сједињених Америчких Држава, чији је председник Доналд Трамп недавно изјавио да би Ирану било боље да не долази на Мундијал који се управо и у САД одржава ове године. Па опет, прописи су јасни, Иранци "морају у Америку", али... Сада су добили важног савезника у својој намери да Мундијал играј негде другде.
18. 03. 2026. у 17:16
"ПУТИНЕ, ИЗАЂИ!" Позвао руског председника на двобој - бизаран видео кружи интернетом
НЕОБИЧАН снимак кружи мрежама, а на њему се види младић који стоји на Црвеном тргу и изазива председника Русије Владимира Путина на двобој. Међутим, снимак није стваран, већ је направљен уз помоћ вештачке интелигенције, али са јасним циљем.
18. 03. 2026. у 18:34
Коментари (0)