ВИЛАНДЕР О ПОВЛАЧЕЊУ ФЕДЕРЕРА: "Надали смо се да се то неће десити"

Александар Илић
Александар Илић

06. 06. 2021. у 19:04

ЛЕГЕНДАРНИ Матс Виландер сматра да је Роџер Федерер исправно поступио када је одлучио да се повуче са Ролан Гароса.

ВИЛАНДЕР О ПОВЛАЧЕЊУ ФЕДЕРЕРА: Надали смо се да се то неће десити

ФОТО: АП

Швајцарац се пласирао у четврто коло турнира у Паризу, а онда је одлучио да одустане. Како је у званичном саопштењу навео, одлучио је да послуша своје тело после две операције колена и дугог периода опоравка.

- Говорио је да постоји та могућност одмах после меча са Кепфером. Надали смо се да се то ипак неће десити, рекао је Виландер.

- Истовремено, он дугорочно размишља. По мом мишљењу, ово је добра вест јер показује да Роџер планира још дуго да игра. Овде је одиграо мечеве које је желео, добио је шта је хтео. Сигурно би му било тешко противБеретинија, касније против Ђоковића, можда и Надала. Знало се да су турнири на трави за њега најважнији. Ово је савшрено за њега. Била је ово одлична припрема“.

После одустајања 20-струког гренд слем шампиона, Матео Беретини је без борбе прошао у четвртфинале. Тамо чека победника дуела Новак Ђоковић – Лоренцо Музети.

(Спорт клуб) 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НЕПРИЈАТАН ГОСТ НА ОЛД ТРАФОРДУ: Јунајтед јури Лигу шампиона, трешњице трећи узастопни тријумф на Театру снова

НЕПРИЈАТАН ГОСТ НА ОЛД ТРАФОРДУ: Јунајтед јури Лигу шампиона, "трешњице" трећи узастопни тријумф на Театру снова

МАНЧЕСТЕР јунајтед ће и другог понедељка заредом спустити завесу на коло Премијер лиге, када на „Олд трафорду“ угости Борнмут (21.00) у мечу који може много да каже о стварном домету тима Рубена Аморима.

15. 12. 2025. у 09:00

ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији

ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији

ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.

14. 12. 2025. у 19:24

Коментари (0)

У ПОНОЋ ЋУ ПОЉУБИТИ ДРАШКА СТАНИВУКОВИЋА: Беквалчева бацила око на градоначелника Бања Луке (ФОТО)