ОГЛАСИЛА СЕ АНА ИВАНОВИЋ! Српкиња послала моћну поруку Наоми Осаки!
НЕКАДАШЊА српска тенисерка Ана Ивановић огласила се поруком подршке Наоми Осаки.
ФОТО: ЕПА
Канадска тенисерка Наоми Осака одлучила је да се повуче са учешћа на Ролан Гаросу. Она се на тако нешто одлучила након што јој је због непојављивања на конференцији за медије запрећено да ће бити дисквалификована са наредних турнира.
Осака је након одлуке објавила поруку на друштвеним мрежама у којима је открила са каквим се све проблемима суочава.
Ове среде подршку је одлучила да јој пружи некадашња српска тенисерка Ана Ивановић која је путем Твитера послала поруку. Иако не ради то тако често, Српкиња је била и више него конкретна.
- Читава ова ситуација изазвала је прави хаос, али је твоја енегергија и твој ментални склоп оно што је најбитније у животу. То је оно што мораш да чуваш и не треба да ти буде жао тога - написала је Ана.
(Ало)
Препоручујемо
СПЕКТАКЛ! Лалатовићев Пазар против "његове" Звезде за место у полуфиналу Купа Србије
АПСОЛУТНИ дерби четвртфинала Купа Србије биће одигран у Новом Пазару где ће истомени тим на "Градском стадиону" угостити Црвену звезду (14.45).
05. 03. 2026. у 07:00
ЦЕО СВЕТ У ШОКУ! Ево шта су урадиле фудбалерке Ирана на првој међународној утакмици откако су Америка и Израел напали њихову земљу (ВИДЕО)
Док траје напад на Иран, који су започели САД и Израел, али и одговор Ирана у виду напада на суседне земље које помажу ту агресију, и спорт и те како осећа последице новонастале ситуације. Рат је, како и не би... Али, мало ко је очекивао оно што су урадиле иранске фудбалерке.
03. 03. 2026. у 15:54
ПЛАНЕТА У СТРАХУ: Списак 11 најсигурнијих земаља у случају Трећег светског рата
НАКОН што су америчко-израелски напади на Иран довели до одмазде широм Блиског истока, расту страхови од ескалације која би могла да прерасте у трећи светски рат. Ту су још и актуални рат између Украјине и Русије, сукоби у појасу Газе, као и стална претња кинеске инвазије на Тајван.
03. 03. 2026. у 20:21
Коментари (0)