БРАВО АЛЕКСАНДРА! Српска тенисерка у главном жребу Ролан Гароса
СРПСКА тенисерка Александра Крунић (212 ВТА) пласирала се у завршни жреб главног турнира Ролан Гароса, пошто је у четвртак у трећем и последњем колу квалификација била боља од белоруске играчице Олге Говорцове (27. носилац, 138 ВТА) у два сета, резултатом 6:2, 6:3.
ФОТО: Г. Чворовић
Крунићева је једини наш представник који је прошао квалификациони турнир ове године на Ролан Гаросу.
Претходно су испали тенисери Виктор Троицки, Данило Петровић и Никола Милојевић и тенисерке Олга Даниловић и Наталија Костић.
Главни турнир се игра од 30. маја до 13. јуна.
Препоручујемо
НЕПРИЈАТАН ГОСТ НА ОЛД ТРАФОРДУ: Јунајтед јури Лигу шампиона, "трешњице" трећи узастопни тријумф на Театру снова
МАНЧЕСТЕР јунајтед ће и другог понедељка заредом спустити завесу на коло Премијер лиге, када на „Олд трафорду“ угости Борнмут (21.00) у мечу који може много да каже о стварном домету тима Рубена Аморима.
15. 12. 2025. у 09:00
РУСКА БАБА ЗАПРЕПАСТИЛА ЦЕО СВЕТ: Има 77 година и управо је урадила - ово (ВИДЕО)
Најновије вести везане за Русију - тичу се једне баке.
15. 12. 2025. у 16:19
ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији
ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.
14. 12. 2025. у 19:24
Коментари (0)