ФОРМУЛА 1: Ботас најбржи на првом тренингу у Шпанији
ВОЗАЧ Мерцедеса Валтери Ботас био је најбржи на данашњем првом тренингу уочи трке Формуле 1 за Велику награду Шпаније.
Фото: EPA-EFE/Luca Bruno / Pool
Ботас је остварио резултат од 1:18,504 минута.
Друго место заузео је возач Ред Була Макс Верстапен са 1:18,537, док је трећи био актуелни шампион Луис Хамилтон из Мерцедеса са 1:18,627.
Четврти је био Ландо Норис из Мекларена, а пето и шето место заузели су возачи Ферарија Шарл Леклер и Карлос Саинц.
Други тренинг на програму је касније данас, а квалификације се возе у суботу од 15 часова.
Трка Формуле 1 за Велику награду Шпаније на програму је у недељу од 15 часова.
У прве три трке две победе остварио је Хамилтон, а Верстапен једну.
ХАМБУРГ СЕ У СТИЛУ ВРАТИО У БУНДЕСЛИГУ: Некадашњи првак Европе је далеко од зоне испадања и не зна за пораз више од месец дана
СЕРИЈУ од пет везаних мечева чета Мерлина Полцина покушаће да продужи на "Мева арени" где је од 20.30 дочекује Мајнц.
20. 02. 2026. у 08:18
СРБИЈА РАСПАМЕТИЛА РУСИЈУ! Најновији потез Србије завршио на насловним странама у Русији! Братска подршка кад је најтеже!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" стижу у тренутку када Руси сумирају помешане утиске о спектаклу званом "Зимске олимпијске игре Милано - Кортина 2026", и то због све ружнијих дешавања везаним за Параолимпијске игре које на истом месту следе.
21. 02. 2026. у 20:00
ПОТПУНО ГОЛА: Објављене наге фотке жене нашег славног фолкера (ФОТО)
АНА Јовановић, супруга популарног певача Пеђе Јовановића, поново је успела да усија друштвене мрежама провокативним издањем са егзотичне дестинације.
21. 02. 2026. у 20:31
Коментари (0)